rss
12/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Тепер настала черга Томаса Джефферсона
Нью-Йорк повернувся в стан до епохи Джуліані: «зруйнованої» міської дірки, що повністю вийшла з-під контролю, зі злочинністю, бездомністю, щурами і сміттям. Що турбує мерію Нью-Йорка? Звісно ж, не ці проблеми. Їх турбує статуя Томаса Джефферсона, яку вони збираються прибрати із зали міської ради.

Згідно з New York Post:

Міська комісія проголосувала за видалення статуї Томаса Джефферсона із зали міської ради до кінця року, хоча все ще продовжується обговорення того, куди відправити пам'ятник одного з батьків-засновників.

У понеділок Комісія з громадського дизайну одноголосно проголосувала за вигнання третього президента країни із законодавчої палати у мерії після того, як чотири законодавці засвідчили, що його статус рабовласника є образою для багатьох афроамериканських членів ради.

Невелика деталь про те, що Джефферсон також є автором Декларації незалежності та Білля про права, не кажучи вже про ранній публічний виступ проти рабства, коли це вважалося ризикованим та радикальним, не мають для них жодного значення. Жоден з «пробуджених» не цінує такі речі…

Але для інших це страшенно огидно – як і спроба талібів стерти історію, рухаючись слизькою доріжкою «культури скасування». Спочатку це були конфедерати, потім колонізатори та работоргівці, невдовзі після цього Улісс С. Грант та Авраам Лінкольн буквально звільнили рабів, а Лінкольн заплатив за це своїм життям. Тепер вони простягли свої руки до Джефферсона і теж хочуть його «скасувати». Це дуже образливо для всіх, хто цінує свободу і представницьку демократію – дивовижну інновацію того часу, яку відтоді широко імітовану, яка є спадщиною Джефферсона.

Ось розумна реакція видатного вченого на це, яка має бути поширена.

Christina Sommers: “Я майже готова піти до ратуші Нью-Йорка, прикути себе до дверей і оголосити голодування, щоб зупинити це. WTAF. Невже всі зійшли з розуму? Джефферсон був хибною людиною, але його слова є одними з найбільш надихаючих, звільняючих і найважливіших, з-поміж коли-небудь написаних”.

Ось ще одна реакція від Cliff Levy:

“ОНОВЛЕННЯ: Чиновники Нью-Йорка щойно одноголосно проголосували за видалення статуї Томаса Джефферсона з залів міської ради, але відклали рішення про те, де її розмістити.

Несподівана затримка розлютила деяких чорношкірих і латиноамериканських законодавців”.

І ще - Christina Sommers: “Натомість я пропоную виборцям Нью-Йорка усунути цих посадових осіб”.

Нічого з цих негідників, задіяних у цьому нью-йоркському фарсі, навіть близько не може зрівнятись з Джефферсоном. Якими маленькими і жалюгідними вони виглядають, засуджуючи цю людину.

Давним-давно Джефферсон, до речі, фактично, засновник Демократичної партії – був шанованим демократами. Колись їх називали «Джефферсонівські демократи».

Пам’ятаєте, що сказав президент Джон Ф. Кеннеді на вечері з нобелівськими лауреатами?

“Я думаю, що це сама незвичайна колекція талантів, людських знань, яка коли-небудь збиралася в Білому домі, за винятком, можливо, випадку, коли Томас Джефферсон обідав на самоті. Хтось одного разу сказав, що Томас Джефферсон був джентльменом 32-х років, який міг вичислити затемнення Сонця, оглянути господарство, перев'язати артерію, зпроектувати будинок, об'їздити дикого коня і станцювати менует.

Тепер преса цитує різного роду безграмотних дармоїдів, які називають статую Джефферсона «такою ж, як прапор Конфедерації». Вони тявкають, називаючи це все «правильним ділом».

Коротше кажучи, демократи перетворилися в каналізацію моралі, не знають історії і абсолютно ворожі до свободи.

Де, чорт забирай, на їхню думку, були б США, якщо у них не було Томаса Джефферсона? У кращому випадку ми були б колоніальними вассалами і придатками Європи, або ж нічим не відрізнялися від таких країн, як Гаїті чи Болівія. Деякі з цих лівих впродовж багатьох років з моменту «пробудження» боролися проти Джефферсона.

Один із них, дехто - Стефан Сайкс, який зараз вказується в якості співробітника NBC News, у своїх статтях закликав до видалення статуї Джефферсона у знаменитій школі журналістів Колумбійського університету. Випускник вузу 2020 року написав цю несвідому дурню для New York Daily News, а деякі з його друзів подали петицію на Change.org, щоб додати статую. Це не було популярно навіть серед багатьох студентів Колумбійського університету, які розглядають статую перед школою, як студентський символ, і мають безліч щасливих вихідних, як вони зустрічалися, гуляли, святкували день випуску біля цієї статути. Проіснувавши більше одного року і зібравши всього 500 підписів, петиція на сайті Change.org набрала… 292. Школа, однак, підтримала пориви цих «пробудженних»:

Цього літа оживилися обговорення про місцеву статую Томаса Джефферсона, яка стоїть на видному місці - перед дверми Пуліцеровського залу. Деякі випускники та викладачі вимагали забрати статую і замінити її іншим символом журналістських цінностей. Ми з Шейлою погоджуємось з тим, що пришов час змінити символ, що стоїть перед нашою школою, і цієї осені ми будемо використовувати вплив, який ми маємо, для просування цієї позиції. Однак рішення залишається за університетом. Ректор уже зібрав консультативну групу, з-поміж викладачів та керівників університету, і на цій неділі він знову завірив нас, що цієї осені вони проведуть огляд проблемних символів Колумбійського університету, включаючи статую Джефферсона.

Я не можу сказати, зробили вони що-небудь до цього часу чи ні, але, можливо, вони отримують відгуки від випускників. У цьому випадку видалення цієї статуї відкриває двері для видалення менш видатних, але, тим не менш, важливих фігур. Зрештою, якщо Джефферсон недостатньо хороший, чому таким є Джозеф Пулітцер? Пулітцер був медіамагнатом, який створив жовту журналістику, а також - підбурював війни. Він також вклав гроші в школу. Хотіла б школа забрати його ім’я з усіх залів в школе, названих на його честь, або, ще краще, скасувати Пуліцерівську премію – святого Грааля журналістики? Пулітцер був менш істотною фігурою, ніж Джефферсон, відносно цінностей Першої поправки, тому вивільнення від “такого поганого” Джефферсона робить цілком логічним вилучення ще й Пуліцерівських премій – джерела престижу школи. «Пробудженні» старалися стерти Єльський університет аналогічним чином, у своєму прагненні знищити всі американські імена та установи, але випускники Єльського університету не терплять цього. Для них - це елітний клуб, і вони дуже багато працювали, щоб мати честь бути з ним пов’язаним, з самою назвою «Yalie». Видалення Джефферсона в Колумбійському університеті вимагає видалення і Пулітцера, до чого слід ставитися приблизно так само. Швидше за все, реакція настає по мірі того, як спроба руйнування в ім'я демонстрацій “доброти” стає все більш непопулярною.

Ось чому я не можу не думати, що рішення про видалення статуї з її місця в мерії Нью-Йорка було в певних сенсах правильним.

Вони не люблять Джефферсона, як і злобні комуністичні тирани. Моральні нулі, які не можуть зрівнятися з досягненнями Джефферсона, теж не хочуть, щоб він був поруч. Джефферсон заставляє їх відчувати свою неповноцінність.

Замість того, щоб відповідати Джефферсону і його цінностям, і робити це все краще і краще, вони вирішили стерти Джефферсона, як і брудний, смердючий Талібан, підірвавши статуї величних Баміанських Будд. Це виродження, це дасть їм коротку перемогу, але не в довгостроковій перспективі. Ці нью-йоркські офісні щурі, одноголосно проголосувавші за видалення статуї Джефферсона, насправді не заслуговують мати когось  настільки великого і значного, як Джефферсон, у своєму середовищі, враховуючи їх прихильність до неспроможних цінностей четвертого світу.

Так, зараз вони можуть позбутися від Джефферсона, але все, що у них залишиться після цього, – це їх жалюгідні, нещасні «я». Яка вигідна угода для колись великого міста Нью-Йорка.

Автор: Monica Showalter,
Джерело: https://www.americanthinker.com/blog/2021/10/new_york_city_commission_votes_to_remove_thomas_jeffersons_statue_from_city_hall_premises.html
Переклад українською, “Час і Події”

Чому існує нерівність?

Нова Америка квапить стару на вихід

Влада нездар#2021-48 (12/01/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com