rss
12/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ У Британському музеї покажуть найстарішу у світі карту зірок
Стародавній об’єкт - Небесний диск із Небри, який вважається найстарішою картою зірок у світі, буде виставлений у Британському музеї.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на BBC.

Вважається, що вік диску дорівнює 3600 років, він датується бронзовою добою.

Небесний диск із Небри був виявлений у Німеччині в 1999 році і вважається однією з найважливіших археологічних знахідок ХХ століття. Але вона також викликала суперечки, і невелика кількість учених заперечують її справжність.

Диск має розмір близько 30 см і покритий синьо-зеленою патиною, прикрашений золотими символами, що уособлюють Сонце, Місяць, зірки, сонцестояння та інші космічні явища.

За даними ЮНЕСКО, яка включила артефакт до свого реєстру документальної спадщини людства, диск дає унікальний погляд на ранні знання людства про небеса.

Диск належить Державному музею передісторії Німеччини в Галле, але переданий в оренду Британському музею - вперше за 15 років.

Британський музей заявив, що Небесний диск із Небри буде виставлений в рамках виставки у Стоунхенджі, яка відкриється в лютому наступного року.

Джерело: Укрінформ
(https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3334298 )

Мейгіл Фаулер: «Процес деколонізації складний, бо йдеться про нематеріальне, ефемерне, про думки та цінності, які є суб’єктивними»

Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів-2021 оголосив переможців

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com