rss
10/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Комісар Cook County Dennis Deer запропонував пункт резолюції № 21-5290 про оголошення кризового стану психічного здоров’я в загальній системі громадського здоров’я
ЧІКАГО, IL -  В четвер, 7 жовтня, Cook County Dennis Deer запропонував пункт резолюції № 21-5290 про оголошення кризового стану психічного здоров’я в загальній системі громадського здоров’я. Пункт був одноголосно підтриманий на Раді округу.

У резолюції відзначається збільшення кількості людей, які отримували послуги з охорони психічного та поведінкового здоров’я в містах Chicago і Cook County. Згідно з даними, зібраними Chicago Department of Public Health, у 2018 році приблизно 54 000 людей пройшли лікування поведінки, тоді як у 2020 році було понад 68 000 осіб, які пройшли лікування поведінки, що на 26% більше, ніж осіб, які пройшли курс лікування у 2018 році.

У резолюції також зазначається, що Cook County Health’s Department of Psychiatry надав медичну допомогу більш ніж 8700 пацієнтам, які потребують послуг з поведінкової медицини, у 2019 році, і протягом перших двох кварталів 2021 року опікувався 8695 пацієнтами. в середньому 475 смертей на рік через самогубство з 2017 року. Приблизно 329 смертей, зареєстрованих у 2021 році, зараз Cook County досягає середнього рівня за попередні роки.

«Я вважаю, що уряд Cook County потребував вирішення проблем психічного здоров’я в наших громадах. У світлі пандемії ці проблеми загострилися, і ми спостерігаємо зростання рівня самогубств, а потреба в психічному здоров’ї та поведінкових послугах користується великим попитом. Моя відповідальність як голови охорони здоров’я та лікаря, та заступника голови Незалежної лікарняної ради полягає в тому, що ми вирішуємо ці проблеми, тісно співпрацюючи з охороною здоров’я Cook County та Chicago Department of Public Health, щоб забезпечити громадянам Cook County необхідне здоров’я та послуги психічного здоров’я, які їм потрібні», - сказав комісар Cook County Dennis Deer.

З питань та/або додаткової інформації звертайтесь до David Evers за номером 312-285-8276

Голова ради Cook County Toni Preckwinkle оприлюднює Рекомендацію щодо виконання бюджету на 2022-ий фінансовий рік

Черговий провал президента: насувається різдвяний дефіцит, який дає старт тренду #EmptyShelvesJoe

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com