rss
10/26/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Голова ради Cook County Toni Preckwinkle оприлюднює Рекомендацію щодо виконання бюджету на 2022-ий фінансовий рік
Голова ради Cook County Toni Preckwinkle представив запропоновану Рекомендацію виконавчого бюджету, у розмірі 8-ми мільярдів доларів на 2022 фінансовий рік, яка справедливо враховує поточні зусилля округу з боротьби з пандемією, не збільшуючи податків та не скорочуючи найважливіших послуг.

«Десятиліття жорстких рішень та стратегічного управління допомогло створити цей збалансований бюджет на 8 мільярдів доларів. Це бюджет, який відображає наші цінності, нашу відданість просуванню справедливості та створює шлях до ще сильнішого Cook County«, - сказав президент Preckwinkle. »Я пишаюся нашою роботою з подолання цієї пандемії у фінансово відповідальному порядку. Ми зробили багато за останній рік, і я з нетерпінням чекаю на майбутню роботу, яка сприятиме нашому одужанню та створенню сильнішого, справедливішого майбутнього».

Preckwinkle зауважив, що округу вдалося усунути бюджетний розрив у 121,43 млн доларів, без необхідності збільшення нових доходів. Поєднання фінансово відповідальних зусиль, федеральної допомоги та допомоги на оздоровлення та вищих доходів, ніж прогнозувалося раніше, допомогли закрити значну діру у загальному фонді бюджету. Вищі, ніж прогнозовані раніше, показники доходів були насамперед виявлені в нових джерелах оподаткування, таких як канабіс, ігри та онлайн-продажі, які також допомогли збалансувати цей бюджет без необхідності додаткової сплати податків.

У наступному році, з оглядом акціонерного капіталу в основі процесу прийняття рішень, Cook County буде використовувати майже чверть мільярдів доларів American Rescue Plan Act для фінансування програм Cook County Policy Roadmap. Незважаючи на те, що планування округу триває, і оцінки можуть бути змінені, Preckwinkle надав короткий огляд того, як буде витрачатися федеральне фінансова допомога, включаючи:

  • 80 мільйонів доларів США для фінансування ініціатив економічного розвитку, таких як програми грошової допомоги та пілотний проект з гарантованим доходом, короткострокова та довгострокова підтримка житла, розширення програми розвитку робочої сили та допомога малому бізнесу.
  • 60 мільйонів доларів на ініціативи охорони здоров'я та доступу, такі як збільшення програм та послуг з питань поведінки та психічного здоров'я, а також ініціативи, що сприяють доступу до продуктів харчування та харчування.
  • 60 мільйонів доларів на ініціативи справедливості та правосуддя, такі як альтернативи 911 для криз психічного здоров’я, розширення постійного житла для населення, що знову в’їжджає, та розширення програм запобігання насильству та підтримки молоді та молодих людей.
  • 40 мільйонів доларів на високо пріоритетні інфраструктурні проекти, такі як інвестиції в цифровий капітал за рахунок розширення широкосмугової інфраструктури.
  • 20 мільйонів доларів на екологічні проекти, такі як програми запобігання забрудненню та пом'якшення небезпеки, які сприяють чистоті повітря, води та захисту від екологічних катастроф.
  • 27 мільйонів доларів на регіональні програми, такі як Suburban Local Jurisdiction Technical Assistance, Suburban Capital Infrastructure Fund та розвиток готовності до надзвичайних ситуацій та безперервність урядових планів.

Preckwinkle також звернув увагу на той факт, що Cook County надав додаткові пенсійні виплати майже на 1,95 мільярда доларів вище необхідного внеску з 2016 року, значно зменшивши пенсійні зобов’язання, що не фінансуються, і дозволивши Cook County Pension Fund зберігати свої активи та інвестувати їх показники ринку. Коефіцієнт фінансування Pension Fund’s збільшився до 63,9% всього за 5 років; без додаткового фінансування цей коефіцієнт складе максимум 53,3%.

«Ми продовжуємо вкладати все більше і більше в пенсійну систему, виходячи за рамки забезпечення стабільних та надійних пенсій, - сказав президент Preckwinkle. - Я пишаюся тим, що нам вдалося досягти з точки зору доповнення та підтримки наших пенсійних зобов'язань, особливо під час багатьох викликів пандемії».

Preckwinkle також виділив кілька важливих статей та інвестицій у бюджет, які будуть рухатися вперед у наступному році:

384 мільйони доларів на благодійну допомогу - Cook County забезпечує понад 50% благодійної допомоги в окрузі, незважаючи на те, що це лише дві з 68 лікарень округу.

Зосередженість на реагуванні на питання громадського здоров’я, пропаганді та освіті: програми гіперлокальних вакцинацій та продовження роботи щодо поточної реакції на COVID-19, включаючи відстеження контактів.

Будівництво та розширення медичних послуг:

- Відкриття клініки здоров'я Belmont Cragin;

- Відновлення та добудова лікарні Provident;

- Розширення ліній послуг (неврологія, кардіологія та онкологія);

- Відновлення курсів швидкої допомоги та розширення стаціонарних можливостей у лікарні Pro­vi­dent:

Розширення життєво важливих програм, розпочатих за рахунок фінансування CARES Act funding, таких як продовження раундів екстреної допомоги при оренді, включаючи партнерство з Office of the Chief Judge, щоб запропонувати ці послуги через нову програму підтримки виселення, яка прискорює процес перегляду.

53 мільйонів доларів інвестицій у фонди власності для відшкодування та соціальної справедливості та ініціативи, рекомендовані через Equity Fund Taskforce для сприяння безпечним та процвітаючим громадам.

Інвестиції у Circuit Court Clerk (CCC) and Office of Chief Judge з метою розширення доступу до судів, включаючи побудову нового колл-центру в межах CCC, який буде служити єдиним магазином для тих, хто прагне орієнтуватися в судовій системі, та додаткові службовці в Chief Judge’s office, які допомагають користувачам судів орієнтуватися в новому zoom/віртуальних судових засіданнях.

Розширення критично важливої технологічної інфраструктури для покращення доступу до державних послуг та ефективності проектів, таких як поточна робота щодо розбудови інтегрованої системи податку на майно округу.

Збільшення інвестицій у планування навколишнього середовища шляхом створення підрозділів із запобігання забрудненню та планування стійкості для надання допомоги підприємствам та органам місцевого самоврядування.

Продовження рекультивації браунфілдів на заході та півдні передмістя.

Продовження зносу об’єктів повіту, які не використовуються, у тому числі в університетському містечку.

Постійна підтримка програми «Invest in Cook», очолюваної  Department of Transportation and Highways (інвестиції 8,5 млн. Доларів).

Продовження реконструкції та модернізації будівель Cook County, щоб узгодити зобов’язання округу бути вуглецево-нейтральним до 2050 року.

Інвестиції в широкосмугову інфраструктуру для подолання цифрового розриву; Cook County надає відповідні кошти для гранту на широкосмуговий зв'язок Connect Illinois, отриманого від штату Іллінойс.

Збільшення 7% окружних ЕПР для підготовки спроможності до зростання попиту на державні послуги та для підтримки ініціатив ARPA.

«На тлі історичної пандемії цей запропонований бюджет не матиме збільшення податків, скорочення критичних послуг і буде збалансованим, одночасно збільшуючи наші інвестиції у власний капітал. Хороша робота, яку ми провели, буде керувати хорошою роботою, яку ми будемо виконувати», - підсумував Preck­winkle у своєму бюджетному зверненні до Ради комісарів.

Вся інформація про бюджет 2022 фінансового року розміщена на веб -сайті Cook County, що дозволяє громадськості переглядати документи та безпосередньо спілкуватися з Офісом президента. Запущено інтерактивний веб -сайт з бюджетом, який містить інтерактивні історичні дані та детальну інформацію про бюджет. Цей загальний бюджетний портал покращить доступ мешканців та розуміння бюджетної інформації та фінансів округу. Починаючи з сьогоднішнього дня, мешканці також можуть подавати питання про бюджет відразу на сайті.

Cook County - другий за величиною округ США, який представляє 5,2 мільйона жителів штату Іллінойс. Президент Комісії комісарів Cook County є головним виконавчим директором (генеральним директором) Cook County і контролює Управління при Президентові та головує на посаді президента Лісових заповідників Cook County.

Комісар Cook County Dennis Deer запропонував пункт резолюції № 21-5290 про оголошення кризового стану психічного здоров’я в загальній системі громадського здоров’я

Черговий провал президента: насувається різдвяний дефіцит, який дає старт тренду #EmptyShelvesJoe

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com