rss
12/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп

Овен

Ви настільки занурені в поточні справи, що можете не почути перспективної пропозиції, яка принесе вам нове джерело доходів. У середу або в четвер можна очікувати велику суму, і дуже вчасно. Дайте волю своєму творчому "я", не заважайте прекрасним поривам. Однак не забувайте і про хліб насущний, і про побутові справи. У середу начальство може підтримати ваші нові ідеї. Головне - знайти можливість їх викласти. У вихідні вас очікує духовне зростання і самовдосконалення, правда для цього будуть потрібні деякі зусилля з вашого боку. Не тисніть на кохану людину, яким би не був великим ваш досвід і авторитет, вона має не менше право на власні погляди. Середа і п'ятниця - хороші дні для розмов по душах і романтичних зустрічей. Вихідні теж краще провести тет-а-тет.

Телець

Фінансове становище стабілізується. Це порадує вас. Ділові зустрічі у вівторок будуть досить напруженими, а ось в четвер ви легко домовитесь. Перевірте надійність ділових партнерів. Роботи багато, як ніколи, але вас це не лякає. За вашу працьовитість ви отримаєте солідну нагороду. Бажано триматися подалі від будь-яких авантюр, пов'язаних з легким збагаченням. Не чекайте виграшу в лотерею або вдалого заміжжя, ваша доля у ваших руках. Можна освоїти нову професію, знайти високооплачувану роботу, зайнятися тим, до чого лежить душа. Самота - ось ліки, які дозволять вам розібратися в своїх почуттях. А кохана людина буде, скоріше, дратувати вас своїми проблемами і проханнями.

Близнюки

Ваші творчі ідеї принесуть прибуток. Ви зараз дуже затребувані як фахівець. Абсолютно несподівано можуть з'явитися додаткові джерела заробітку. Можна розраховувати на великі грошові надходження. На цьому тижні у вас буде багато цікавих і вигідних проектів, контактів і справ. Якщо ви будете активні і креативні, то досягнете відмінних результатів. Начальство цінує вас і випише премію або підніме зарплату. В особистому житті все також йде саме в ту сторону, куди ви хочете. Очікуються приємні зміни або збільшення в сім'ї. У вас може виникнути необхідність "розставити всі крапки над i". З'ясовуючи стосунки з коханою людиною, ви повинні вирішити для себе, розлучаєтеся ви або це велика любов. Схоже, ваш обранець готовий виконати ваше заповітне бажання.

Рак

На цьому тижні вас чекає кар'єрний ріст і вигідна ділова пропозиція. Буде шанс проявити свої таланти і довести, що ви багато на що здатні. У середу можлива премія. Ваші справи йдуть на лад. Просто насолоджуйтеся моментом. При бажанні можна буде реалізувати найсміливіші задуми. На роботі у вас буде складатися творча і радісна атмосфера. Все буде виходити з мінімальними витратами сил і засобів. Завдяки гарному настрою, ви дуже багатьом зможете допомогти, підтримавши в скрутну хвилину. У п'ятницю влаштуйте зустріч з друзями, сходіть в боулінг або в кіно. Нові знайомства з протилежною статтю піднімають настрій. Але перше враження буває оманливим, придивіться уважніше, хто перед вами. Бути може, ви бачите лише маску.

Лев

Цей тиждень може вселити в вас невиправдані фінансові надії. Не всі привабливі пропозиції гарантують прибуток. У вихідні постарайтеся багато не витрачати. Плани і задуми можуть реалізуватися, але не обов'язково принесуть радість, не виключені і розчарування. Життя ж не йде за шаблоном. І кар'єрний зліт може коштувати вам нервів і здоров'я. В особистому житті не варто бути відкритою книгою, постарайтеся зацікавити партнера, ви від цього тільки виграєте. Бажано не захоплюватися великими галасливими компаніями і відпочити у вихідні в тихій обстановці. Цей тиждень підходить для кардинальних змін в особистому житті. Не варто чіплятися за застарілі, вичерпавші себе відносини. Постарайтеся знайти в собі сили і сміливість, щоб більше не відкладати розмову, яка повинна розставити все на свої місця.

Діва

Фінансове становище стабільне, але на великі грошові надходження розраховувати поки не доводиться. У вівторок остерігайтеся обману і порожніх обіцянок. У четвер можливі цікаві фінансові пропозиції. У понеділок щось піде не так. Не варто панікувати. Може, воно й на краще. Вчіться знаходити нове у звичних речах. У четвер успішні переговори і консультації, вирішення юридичних питань. В цілому тиждень повинен принести гарний настрій, поступовий інтелектуальний підйом і удачу в кар'єрі. Гарний час для побачень і нових знайомств. У суботу сміливо розраховуйте на допомогу друзів. У ваших руках зараз, схоже, виявилася нитка долі, ви вільні управляти ситуацією. Можливі конфлікти на цьому тижні будуть пов'язані саме з вашої домінуючою роллю, намагайтеся не дати партнеру відчути свою залежність від вас.

Терези

У фінансових справах необхідна чіткість і продуманість, не бажано приймати поспішні рішення. У четвер вас чекає додатковий прибуток, субота - відмінний день для великих покупок, не розмінюйтесь на дрібниці. На цьому тижні у вашому житті дуже ймовірні позитивні зміни, які, однак, прийдуть знущально дрібними кроками. Проте зробити ви встигнете дуже багато, якщо, звичайно, з ентузіазмом візьметеся за справу. У середу проявіть граничну обережність, це несприятливий день для колективної діяльності, інтенсивного спілкування і спроб професійного зростання. Присвятіть п'ятницю спілкуванню з друзями, поговоріть по душах. У понеділок або у вівторок дізнайтеся у коханої людини, які її плани на найближче майбутнє, щоб уникнути непорозумінь. Можливо, ваші бажання не збігаються.

Скорпіон

Хороший період, але від вас буде потрібно проявити зібраність і особливу увагу в справах. Зате ви можете заробити велику суму. Понеділок і середа вельми вдалі в сфері бізнесу. На цьому тижні ви відчуєте легкість, піде в минуле багато з того, що вас дратувало і не давало йти вперед. Перша половина тижня сприятлива для активного спілкування в неформальному ключі. Зайва строгість може відлякати кого завгодно, постарайтеся бути вільніше. У четвер доведеться проявити терпіння і розуміння. Якщо ви любите, то не приховуйте своїх почуттів. Саме зараз ви можете знайти особисте щастя. Настає переломний момент в ваших стосунках. Ви усвідомлюєте, наскільки важлива для вас кохана людина, що ви готові змінюватися заради нього. Друга половина тижня буде наповнена романтичними зустрічами.

Стрілець

Фінансове становище досить стабільне. Вівторок - вдалий день для ведення переговорів і укладення угод. У п'ятницю бажано не приймати ніяких важливих рішень, вони виявляться поспішними. Цей період може виявитися повним випадковостей, наприклад, вас можуть раптово відправити у відпустку. Також ви зможете завести корисні знайомства, цьому сприятиме ваш дар красномовства і вміння переконувати оточуючих. На роботі чекайте премій і похвали від начальства, ви це заслужили. Можуть посипатися всілякі привабливі пропозиції. Вам буде необхідно вибрати найдостойніші з них. Намагайтеся бути м'якше з домашніми, при необхідності допомагайте їм. Ваші очі і почуття можуть вас обдурити на цьому тижні. Не вірте їм, пошукайте якісь інші джерела інформації про те, в кого ви зібралися закохатися. Не варто поспішати.

Козеріг

Будьте обережні і уважні в своїх діях і словах, не варто спокушати долю, втягуючись у сумнівні авантюри. Інтриги проти колег - це поганий варіант для кар'єри. На цьому тижні вас можуть очікувати серйозні життєві зміни. Можливо, ви дізнаєтеся про зраду коханої людини або нечесність ділового партнера. Вівторок зажадає від вас старанності і терпіння, поставлених задач в цей день буде багато, тому оберіть найважливіші і постарайтеся виконати їх до кінця дня. У суботу варто продумати свої дії і узгодити їх з уявленнями про мораль. У ваших почуттях не все так однозначно, то ви турбуєтеся, то радієте. Не виключено, що вас використовують. Зніміть рожеві окуляри.

Водолій

Фінансове становище стабільне і не повинно викликати у вас особливого занепокоєння. Але постарайтеся не розслаблятися і не розпорошуватися, зосередьтеся на головному. У середу вам буде необхідно проявити твердість і наполягти на своєму рішенні. На цьому тижні сприятлива робота за індивідуальним планом. Уторовані шляхи вам не підійдуть. У понеділок постарайтеся не допускати прояви егоїзму по відношенню до колег і близьких людей, не будьте дріб'язковим. У четвер вас багато що буде дратувати, але постарайтеся не зривати негатив на близьких. У суботу в спокійній обстановці можна вирішити побутові проблеми, які так довго відкладалися. У неділю тільки вам буде під силу втихомирити киплячі сімейні пристрасті. Над вами безхмарне небо, що не може не радувати, але на тих, кому хочеться дії, це зробить не найкраще враження. У вихідні імовірний приємний сюрприз від коханої людини, не виключено, що ви поїдете в подорож.

Риби

Якщо грошей в гаманці мало, а планів у голові - безліч, постарайтеся стримати запал і апетит. Витрачайте тільки на необхідне, відмовляйтеся від авантюрних пропозицій і занадто дорогих покупок, дочекайтеся розпродажі. У найближчі дні вас буде супроводжувати успіх у будь-якому починанні. Хоча на початку тижня доведеться займатися малоцікавими справами і терпляче розгрібати завали дрібних проблем і тактичних утруднень. У п'ятницю не бійтеся послабити внутрішнє напруження і відпустити ситуацію з-під контролю, саме питання вирішиться швидше і успішніше. Уваги зажадають близькі люди. Настав час для роздумів і вибору. Розпорошуватися на всіх, хто вам симпатичний, ви не зможете. Не варто робити поспішних висновків, але і далі тягнути теж немає сенсу.

Гороскоп

Гороскоп#2021-48 (12/01/2021)
Гороскоп#2021-47 (11/24/2021)
Гороскоп#2021-46 (11/17/2021)
#2021-45 (11/10/2021)
Гороскоп#2021-44 (11/03/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com