rss
09/27/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Том Коттон (Tom Cotton), сенатор із Арканзаса: Потурання демократів злочинцям призвело до гігантського росту злочинності
Цифри говорять самі за себе. Дебати повинні припинитися. Наша країна переживає найбільшу хвилю злочинів у своїй історії.

Нові дані ФБР показують, що кількість вбивств в минулому році збільшилася на 29%, смертність від передозування наркотиками - на 30%, а кількість вбивств, пов'язаних з кримінальними розбірками, злетіла більш ніж на 55%. Описати таке кровопролиття словами неможливо, це найгірший показник в американській історії. Наркотики заповнили нашу країну, але вони не просто смертельно небезпечні - вони є найбільш смертоносними з тих, які коли-небудь продавалися в нашій країні. Вперше через наркотики і вбивства загинуло понад 100 тисяч американців.

Кількість нападів в минулому році зросла на 12%, а злочинці скоїли на 75 тис. більше жорстоких злочинів, ніж в 2019 р. І хоча загальна кількість злочинів проти власності зменшилася, загальна вартість таких злочинів зросла майже на $ 2 млрд. Кількість підпалів зросла майже на 35%, що швидше за все пов'язано з минулорічними бунтами BLM, які були найбільш руйнівними в американській історії.

У містах, де переважають демократи, кількість жорстоких злочинів перевищила середнє значення по країні. У минулому році в Чикаго кількість вбивств зросла на 50%, в Нью-Йорку - на 44%, в Лос-Анджелесі - на 38%. Рівень убивств в Балтіморі став вищим, ніж в Сальвадорі і Гватемалі, - країнах, жителі яких шукають притулку в інших регіонах через бандитизм і масові вбивства.

Попередні оцінки показують загальне зменшення кількості поліцейських. Незважаючи на те, що ФБР зібрало дані з більш ніж 100 додаткових правоохоронних органів, поліцейських виявилося на тисячі менше порівняно з 2019 р. І це не дивно: 86% начальників поліцейських ділянок повідомляють про брак персоналу. У період з квітня 2020 по квітень 2021 року рівень найму в середніх за розміром поліцейських управліннях впав на 29%, а в великих - на 36%. Не менш тривожні і дані щодо кількості поліцейських, убитих злочинцями, яка збільшилася на 46% в порівнянні з цим же періодом 2019 р.

Протягом багатьох місяців ЗМІ намагалися заперечувати і применшувати значення цієї катастрофи, тому що вони знають, що вина за все це лежить на мерах-демократах, «прогресивних» прокурорах і ліберальних губернаторах.

Навесні минулого року демократи були першими, хто вимагав звільнення 200 тис. ув'язнених під виглядом «протоколів про коронавірус». У числі цих ув'язнених - 18 відсотків злочинців, що містяться в державних в'язницях. Минулого літа демократи підтримали бунти проти поліції і дозволили злочинності охопити американські міста. «Прогресивні» прокурори в багатьох випадках відмовлялися висувати звинувачення проти мародерів, а потім скорочували види злочинів, за які вони готові були виносити покарання. В осінньо-зимовий період мери і губернатори вели безперервну кампанію за позбавлення поліції коштів і зброї, а також всіма способами намагалися зганьбити поліцейських, що природно призвело до масового відходу співробітників поліції на пенсію. Стараючись приховати різке зростання злочинності в минулому році, ліберальні ЗМІ тепер намагаються применшити зростання злочинності в цьому році. Заголовок New York Times щодо найбільшого зростання вбивств в історії Америки, звучить так: «Кількість вбивств зросла майже на 30% в 2020 р, а в 2021 р вона росте більш повільними темпами». Ця прозора спроба прикрасити ситуацію, що погіршується, ображає всіх мислячих американців. Звичайно, кількість вбивств зростає більш повільними темпами - після найбільшого зростання в історії було б майже неможливо зростати швидше. Той факт, що вона залишається на стратосферному рівні, вже сам викликає тривогу.

З 2016 року я попереджав, що політика пом'якшення кримінальних покарань, що проводиться демократичною партією, «загрожує поверненням до гірших днів 1990-х рр.». У минулому році рівень вбивств повернувся до рівня 1997 р. Очікується, що в цьому році він досягне рівня 90-х рр. Ця катастрофа, поряд із зневажливим ставленням до закону, триватиме до тих пір, поки ми не змінимо курс.

Ми повинні покласти край незаконним звільненням з в'язниць, відкликати «прогресивних прокурорів» Джорджа Сороса і підтримати нашу поліцію. Поки ми цього не зробимо, ми не зможемо забезпечити безпеку нам самим і нашим дітям.

Уряд Панами попереджає про десятки тисяч мігрантів, які прибувають на кордон

Алехандро Майоркас: 1 з 5 перетинає кордон США вже будучи хворим

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com