rss
10/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Том Коттон (Tom Cotton), сенатор із Арканзаса: Потурання демократів злочинцям призвело до гігантського росту злочинності
Цифри говорять самі за себе. Дебати повинні припинитися. Наша країна переживає найбільшу хвилю злочинів у своїй історії.

Нові дані ФБР показують, що кількість вбивств в минулому році збільшилася на 29%, смертність від передозування наркотиками - на 30%, а кількість вбивств, пов'язаних з кримінальними розбірками, злетіла більш ніж на 55%. Описати таке кровопролиття словами неможливо, це найгірший показник в американській історії. Наркотики заповнили нашу країну, але вони не просто смертельно небезпечні - вони є найбільш смертоносними з тих, які коли-небудь продавалися в нашій країні. Вперше через наркотики і вбивства загинуло понад 100 тисяч американців.

Кількість нападів в минулому році зросла на 12%, а злочинці скоїли на 75 тис. більше жорстоких злочинів, ніж в 2019 р. І хоча загальна кількість злочинів проти власності зменшилася, загальна вартість таких злочинів зросла майже на $ 2 млрд. Кількість підпалів зросла майже на 35%, що швидше за все пов'язано з минулорічними бунтами BLM, які були найбільш руйнівними в американській історії.

У містах, де переважають демократи, кількість жорстоких злочинів перевищила середнє значення по країні. У минулому році в Чикаго кількість вбивств зросла на 50%, в Нью-Йорку - на 44%, в Лос-Анджелесі - на 38%. Рівень убивств в Балтіморі став вищим, ніж в Сальвадорі і Гватемалі, - країнах, жителі яких шукають притулку в інших регіонах через бандитизм і масові вбивства.

Попередні оцінки показують загальне зменшення кількості поліцейських. Незважаючи на те, що ФБР зібрало дані з більш ніж 100 додаткових правоохоронних органів, поліцейських виявилося на тисячі менше порівняно з 2019 р. І це не дивно: 86% начальників поліцейських ділянок повідомляють про брак персоналу. У період з квітня 2020 по квітень 2021 року рівень найму в середніх за розміром поліцейських управліннях впав на 29%, а в великих - на 36%. Не менш тривожні і дані щодо кількості поліцейських, убитих злочинцями, яка збільшилася на 46% в порівнянні з цим же періодом 2019 р.

Протягом багатьох місяців ЗМІ намагалися заперечувати і применшувати значення цієї катастрофи, тому що вони знають, що вина за все це лежить на мерах-демократах, «прогресивних» прокурорах і ліберальних губернаторах.

Навесні минулого року демократи були першими, хто вимагав звільнення 200 тис. ув'язнених під виглядом «протоколів про коронавірус». У числі цих ув'язнених - 18 відсотків злочинців, що містяться в державних в'язницях. Минулого літа демократи підтримали бунти проти поліції і дозволили злочинності охопити американські міста. «Прогресивні» прокурори в багатьох випадках відмовлялися висувати звинувачення проти мародерів, а потім скорочували види злочинів, за які вони готові були виносити покарання. В осінньо-зимовий період мери і губернатори вели безперервну кампанію за позбавлення поліції коштів і зброї, а також всіма способами намагалися зганьбити поліцейських, що природно призвело до масового відходу співробітників поліції на пенсію. Стараючись приховати різке зростання злочинності в минулому році, ліберальні ЗМІ тепер намагаються применшити зростання злочинності в цьому році. Заголовок New York Times щодо найбільшого зростання вбивств в історії Америки, звучить так: «Кількість вбивств зросла майже на 30% в 2020 р, а в 2021 р вона росте більш повільними темпами». Ця прозора спроба прикрасити ситуацію, що погіршується, ображає всіх мислячих американців. Звичайно, кількість вбивств зростає більш повільними темпами - після найбільшого зростання в історії було б майже неможливо зростати швидше. Той факт, що вона залишається на стратосферному рівні, вже сам викликає тривогу.

З 2016 року я попереджав, що політика пом'якшення кримінальних покарань, що проводиться демократичною партією, «загрожує поверненням до гірших днів 1990-х рр.». У минулому році рівень вбивств повернувся до рівня 1997 р. Очікується, що в цьому році він досягне рівня 90-х рр. Ця катастрофа, поряд із зневажливим ставленням до закону, триватиме до тих пір, поки ми не змінимо курс.

Ми повинні покласти край незаконним звільненням з в'язниць, відкликати «прогресивних прокурорів» Джорджа Сороса і підтримати нашу поліцію. Поки ми цього не зробимо, ми не зможемо забезпечити безпеку нам самим і нашим дітям.

Уряд Панами попереджає про десятки тисяч мігрантів, які прибувають на кордон

Алехандро Майоркас: 1 з 5 перетинає кордон США вже будучи хворим

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com