rss
10/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Алехандро Майоркас: 1 з 5 перетинає кордон США вже будучи хворим
Секретар Міністерства внутрішньої безпеки (DHS) Алехандро Майоркас каже, що кожен п'ятий іммігрант, що перетинає кордон США і Мексики, вже є хворим.

Під час виступу в Джорджтаунському університеті на цьому тижні Майоркас розповів про те, в якому ступені федеральні імміграційні служби стикаються з хворими, які  перетинають кордон, мігрантами, тобто такими, що є переносниками вірусів і хвороб.

«Ми стикаємося з групою людей, у яких в цілому рівень захворюваності становить приблизно 20 відсотків», - сказав Майоркас, повідомляє Daily Mail.

«Ми говоримо про 7000 або 7500 осіб, з якими щодня стикаються на кордоні. І система не призначена для роботи в умовах Covid, де потрібно ізоляція», - продовжив Майоркас.

Коментарі з'явилися після того, як прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі виступила на захист введення доказів вимог вакцинації для американських громадян, в той час як перетинаючим кордон нелегалам дозволено порушувати такі правила.

«Вони не збираються залишатися тут надовго. Я не думаю, що це одне і те ж. Це не одне й те саме», - сказала Дженніфер Псакі.

Кілька днів по тому Майоркас визнав, що DHS не перевірило приблизно 13000 гаїтянських мігрантів на кордоні на наявність коронавируса, перш ніж впустити їх всередину США. На початку серпня високопоставлені чиновники DHS визнали, що федеральні імміграційні чиновники спостерігають «істотно високі показники» зараження коронавірусом серед осіб, які перетинають кордон.

Сприяння адміністрації Байдена в доставці хворих іноземних громадян в США - це не тільки політика на кордоні США і Мексики. Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) попереджають, що масове переселення в США афганців також вже викликало серйозні проблеми для громадської охорони здоров'я.

У цьому місяці представники CDC підтвердили, що афганці, привезені в США адміністрацією Байдена, спровокували спалах кору, вітряної віспи, епідемічного паротиту, туберкульозу, малярії, лейшманіозу, гепатиту А і коронавірусу.

Автор: John Binder,
Джерело: https://www.breitbart.com/politics/2021/09/29/mayorkas-1-in-5-border-crossers-arrive-to-u-s-sick-with-illnesses/
Переклад українською, «Час і Події»

Уряд Панами попереджає про десятки тисяч мігрантів, які прибувають на кордон

Forbes оновив рейтинг найбагатших американців. Трамп випав зі списку

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com