rss
10/26/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Уряд Панами попереджає про десятки тисяч мігрантів, які прибувають на кордон
Міністр закордонних справ Панами в середу попередила, що близько 60 000 мігрантів, багато з яких мають гаїтянське походження, в даний момент прямують через Панаму до кордону США і Мексики, що обіцяє адміністрації Байдена наступну хвилю міграційної кризи.

Еріка Муінес заявила в інтерв'ю Axios, що її уряд попереджав Білий дім про недавню хвилю мігрантів, кульмінацією якої стало те, що більш ніж 15000 людей зібралися під мостом в Дель-Ріо, штат Техас, і очікували, що їх забере прикордонна влада.

«Ми зв'язалися з усіма державними службами, щоб сказати:« Будь ласка, давайте звернемо на це увагу», - сказав Муінес і закликала Вашингтон координувати свої дії з іншими країнами в цьому регіоні, щоб разом реалізовувати план вирішення проблеми.

«Ми всі повинні зіграти свою роль в цьому питанні, і регіональний підхід - правильний підхід. Панама не може вирішити цю проблему самотужки», - сказала вона.

У Вашингтоні Муінес зустрічалася з членами Конгресу, а також з міністром внутрішньої безпеки Алехандро Майоркасом. Сенатор Тед Круз, повідомив Fox News в середу, що Муінес розповіла, що в її країні «більше 80 000 гаїтянських мігрантів, які перетинають кордон з Південної Америки через Панаму і прямують до Сполучених Штатів».

«Все це відбувається через те, що Джо Байден і Камала Харріс відмовляються забезпечувати дотримання закону і, по суті, сказали, що дозволять залишитися будь-кому, хто хоче приїхати в Америку, дадуть документи і пільги, що призведе до кризи суспільної охорони здоров'я і до гуманітарної кризи», - додав Круз.

Axios, цитуючи оцінки уряду Панами, повідомляє, що тільки в цьому місяці через небезпечні джунглі регіону Дарієн-Геп очікується близько 27000 мігрантів - більше, ніж за весь 2019 рік.

«Давайте визнаємо, що всі вони прямують в США», - сказала Муінес.

Більшість мігрантів покинули Гаїті після руйнівного землетрусу 2010 року в пошуках економічних можливостей в Південній Америці. У міру того, як кількість робочих місць зменшувалася, їх надії на краще життя зосередилися на США.

Муінес сказала Axios, що Панама ввела систему квот на мігрантів в партнерстві з двома своїми найближчими сусідами, Колумбією і Коста-Рікою. Однак, додала вона, іншим країнам Південної Америки необхідно створити аналогічні системи, щоб кількість мігрантів було керованим.

Раніше на цьому тижні Майоркас повідомив, що справи 13 000 гаїтянських мігрантів з останньої хвилі будуть розглянуті імміграційним судом, 10 000 були відпущені на території США.

За даними Міністерства внутрішньої безпеки (DHS), ще 8000 чоловік «добровільно» повернулися в Мексику, в той час як ще 4000 знаходилися в процесі висилки або депортації. Ще близько 4000 чоловік були відправлені назад в Гаїті серією депортаційних рейсів.

Відомо, що президент Байден передав відповідальність за рішення прикордонної кризи віце-президенту Камалі Харріс, яка на початку червня вирушила в широко розрекламовану поїздку в Мексику і Гватемалу, намагаючись усунути «кореневі причини» нелегальної імміграції.

Минулого тижня член Палати представників Генрі Куельяр (штат Техас) заявив, що тур Харріс нічим не допоміг вирішити проблему.

Автор: Samuel Chamberlain
Джерело: https://nypost.com/2021/09/30/panamas-erika-mouyneswarns-for-bigger-haitian-migrant-surge-headed-for-u-s-border/
Переклад українською,
«Час і Події»


Від редакції:

Ці прийшлі бідолахи мріють про роботу? Яку роботу може запропонувати цивілізована країна малограмотним людям, які можуть тільки копати лопатою землю? До того ж, влаштувавшись на отримання соціальної допомоги, вони про роботу швидко перестають “мріяти”.

Наприклад, Каліфорнія “лопається” від безробітних, бродяг і нелегалів, а прибиральницю знайти неможливо, а якщо хтось погоджується, то тільки за професорську зарплату і ставлячи масу умов (типу, люстри вона мити не буде, вікна вона мити не буде, більше 4 -годин на одному місці працювати не буде, їй ніколи і т.д.).

Ми вже не говоримо про купу болячок, крім ковіду, які ці люди несуть у своїй крові. Те, що робить наш уряд, не просто порушення Закону, це злочин перед своїм народом. А чим займається Головний прокурор і Верховний Суд? Вони просто є спільниками.

Як це вдається Байдену? Перед демократами просто доводиться знімати капелюха! Талановиті хлопці! На відміну від Трампа, на накази якого всі чхати хотіли.

Алехандро Майоркас: 1 з 5 перетинає кордон США вже будучи хворим

Forbes оновив рейтинг найбагатших американців. Трамп випав зі списку

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com