rss
05/24/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ Китай відправив 56 військових літаків в зону протиповітряної оборони Тайваню
Тайвань закликав Пекін припинити безвідповідальні провокаційні дії після того, як 4 жовтня 56 китайських військових літаків перетнули його зону протиповітряної оборони під час чергового вторгнення.

Як зазначається, Міністерство оборони Тайваню заявило, що воно підняло літак для передачі попереджень після того, як 36 винищувачів, 12 бомбардувальників H-6 і чотири інших літаки увійшли в його південно-західну розпізнавальну зону протиповітряної оборони. Ще чотири винищувачі увійшли в зону з нічним вильотом, внаслідок цього загальна кількість літаків становила 56.

Тайвань звинуватив Пекін у «серйозному порушенні статус-кво миру та стабільності в Тайванській протоці». Китай своєю чергою звинуватив США в посиленні заворушень проти Тайваню.

ППО - це не те ж саме, що територіальний повітряний простір Тайваню, але він охоплює набагато більшу територію, яка частково збігається з частиною власної зони ППО Китаю та охоплює частину материка, пише видання.

Як повідомляв Укрінформ, Сполучені Штати закликали владу Китаю припинити провокаційні військові дії біля узбережжя Тайваню.

За останні три дні військові Тайваню повідомили, що ВПС Китаю здійснили в цю зону численні вильоти. Зокрема, 2 жовтня було зафіксовано 39 літаків.

Німеччина готується «розкуркулювати» буржуазію

Посли ЄС дійшли згоди щодо гарантії членства для Західних Балкан - ЗМІ

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers