rss
04/20/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ Посли ЄС дійшли згоди щодо гарантії членства для Західних Балкан - ЗМІ
Лідери країн ЄС зможуть підтвердити гарантії майбутнього членства для шести балканських країн на саміті, який цієї середи відбудеться у Словенії. Про це повідомляє Reuters із посиланням на високого посадовця ЄС.

Зазначається, що після декількох тижнів обговорень тексту майбутньої декларації саміту лідерів країн Євросоюзу та Балкан посли ЄС досягли домовленості »підтвердити... свою одностайну підтримку європейської перспективи«.

Держави ЄС відмовлялися оприлюднювати свої позиції щодо переговорів на саміті, однак Словенія, яка головує в Євросоюзі, прагнула включити до декларації зобов’язання щодо прийняття шести балканських держав до 2030 року. І це було ухвалено, згідно з проектом декларації, який має у своєму розпорядженні Reuters.

Попри це євроспільнота все ще не має одностайності стосовно подальшого розширення. Багаті країни ЄС побоюються повторення прискореного приєднання Румунії та Болгарії у 2007 році, а також напливу східноєвропейських робітників до Британії, що значною мірою відвернуло жителів цієї країни від ЄС.

Як повідомлялося, у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на дипломатичні джерела, що з огляду на внутрішні суперечності ЄС більше не може гарантувати майбутнє членство для країн Західних Балкан - Сербії, Косова, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Албанії та Північної Македонії.

Джерело: Укрінформ
(https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3327116 )

Німеччина готується «розкуркулювати» буржуазію

Китай відправив 56 військових літаків в зону протиповітряної оборони Тайваню

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers