rss
10/24/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ У Байдена прокоментували офшорний скандал Зеленського
Такі звинувачення роблять відповідне питання більш важливим на міжнародному порядку денному, кажуть в Білому домі.

Розслідування Pandora Papers, одним з фігурантів якого є президентів України Володимир Зеленський, можливо свідчить про необхідність посилення питання фінансової прозорості у світі. Попри це прессекретарка адміністрації Джо Байдена Джен Псакі під час останнього брифінгу заявила, що цей матеріал не вплине на діалог між Києвом та Вашингтоном, інформує «Голос Америки».

«Президент Байден відданий справі підвищення прозорості як в американській, так і в міжнародній фінансових системах. Він наполягає на цьому в рамках своєї внутрішньої політики. Також на міжнародних форумах він зосередив увагу на важливості зрівняти правила гри, зменшити корупцію та переконатися, що ми робимо це як скоординоване міжнародне товариство. Я б не сказала, що ці звинувачення міняють діалог між Вашингтоном та Києвом. Скоріш, вони роблять це питання більш важливим на міжнародному порядку денному«, - йдеться в повідомленні.

Напередодні Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів оприлюднив масив Pandora Papers - документів 14 компаній, які реєстрували і обслуговували офшорні фірми 35 світових лідерів і понад 300 чиновників з 90 країн світу.

Згідно з документами, офшорні компанії «Кварталу 95» отримали в 2012 році від структур олігарха Ігоря Коломойського 40 млн доларів. Ймовірно, останні були виведені з «Приватбанку». Крім того, в документах Pandora Papers фігурують імена помічника президента Сергія Шефіра, олігарха Ріната Ахметова, Геннадія Боголюбова – бізнес-партнер Ігоря Коломойського, і не тільки.

Своєю чергою генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що оприлюднена інформація нібито не стала сюрпризом для Офісу генерального прокурора. Венедіктова звинуватила журналістів у спекуляціях.

Мінстратегпровал Чим реально займається і чим, на жаль, так і не зайнялося Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України?

Чи може Росія вкрасти українські Дніпро і Десну? Фантастична ідея заблокувати витоки річок, перекинути їхні води в РФ не дає спокою шовіністам. Але проєкт росіян і нереальний, і осудний…

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com