rss
12/09/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Посвячення філії “Cамопоміч” у Гемтремку, Мічіган
У неділю, 9-го серпня 2021 р. відбулось урочисте посвячення філії Української Федеральної Кредитової Спілки “Самопоміч” за адресою 11756 Charest St., в місті Hamtramck, MI.

Нову філію “охрестив” Глава Української Католицької Єпархії Св. Миколая в Чікаго Владика Бенедикт, з участю отців Даниїла Чайковського, Павла Боднарчука, Володимира Петрова та Валерія Кандюка.

  Title
 На посвяченню були (зліва): Владика Бенедикт,
Олег Караван, Роман Яцковський,
Ген. Консул Сергій Коледов і Віталій Кутний
Між присутніми на урочистостях були члени проводу Кредитівки з Чікаго, працівників “Самопомочі” в Детройті, Генеральний Консул України в Чікаго Сергій Коледов, представники місцевих українських організацій та установ, та мер міста Hamtramck Карен Маєвська. Також присутні були члени братньої кредитівки: Української Мічиґанської Федеральної Кредитівки Самопоміч.

Після посвячення філії, присутні перейшли на подвір’я позаду будинку, де Владика Бенедикт, Президент Дирекції Кредитівки “Самопоміч” Олег Караван, Президент/Виконавчий Директор установи Віталій Кутний та Генеральний Консул України в Чікаго Сергій Коледов привітали присутніх членів місцевої громади з нагоди посвячення філії Кредитівки. Гемтремк історично був центром українського життя і по сьогодні тут проживає велика кількість українців. У Гемтремку також знаходиться прекрасний Український Католицький Храм Непорочного Зачаття.

Президент установи Віталій Кутний підкреслив поважні активи Кредитівки, які з кінцем 2020-го року уже наближаються до $800 мільйонів; вельми корисні послуги, які Кредитівка “Самопоміч” надає своїм членам, а також велику фінансову допомогу, яку Фундація Кредитівки щороку виділяє українським церквам, школам та організаціям й установам. Лише в 2020 році Фундація виділила їм понад $650,000, а від 2009 року, коли була заснована Фундація, вже виділила понад п’ять мільйонів доларів! Свою жертвенність українській спільноті в околиці Детройту Фундація “Самопоміч” продемонструвала і з нагоди відкриття та посвячення нової філії. На руки отців Петрова та Боднарчука вручено чеки по $10,000 для ремонту їхніх церков. Отцеві Даниїлові, парохові Церкви та адміністраторові Шкіл Непорочного Зачаття, вручено чек в сумі $20,000 для закупівлі нових шкільних підручників. Екзекутивному Директорові Українсько-Американського Архіву і Музею Олі Лісківській, вручено чек в сумі $5,000. Кредитівка також вручила чек на $3,000 Помаранчевій Хвилі, як спонсорство до святкування 30-ліття проголошення Незалежності України.

Карен Маєвські, мер міста, щиро привітала всіх присутніх, підкреслила вагоме значення українських мешканців міста, побажала Федеральній Кредитівці “Самопоміч” найкращих успіхів у новому приміщенні, та з приємністю повідомила усіх, що вулиця при якій стоїть Церква Непорочного Зачаття буде названа в честь Тараса Шевченка. Місцева рада Детройту також призначила назву “Ukrainian Heritage Village” для цієї околиці.

Title  Title
На посвяченні була присутня значна делегація
з головного офісу Кредитівки «Cамопоміч»
Мер міста Керен Маєвскі, Президент Дирекції
Олег Караван і Президент/Виконавчий
Директор Кредитівки Віталій Кутний


Після завершення офіційної програми дня, присутні мали можливість познайомитися, поспілкуватись та почастуватися смачними канапками й печивом від кухні Українського Культурного Центру, та запити це смачними напоями - вином, содовою або водою. Задоволені корисно відбутим днем, гості з Чікаґо від’їхали додому, а місцеві незадовго також роз’їхались.

Ярослав Березовський

CКУ засудив ліквідацію "Просвіти" у Владивостоку

Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com