rss
10/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Марк Левін: Байден настільки близький до визначення диктатор, як ніхто до нього
Ведучий ток-шоу «Життя, свобода і Левін» на каналі Fox News Марк Левін у неділю напав на президента Джо Байдена за його недавню промову, в якій він оголосив про вимоги до вакцинації та інших протокольних заходів по боротьбі з триваючою пандемією коронавірусу.

Левін сказав, що гордовитий Байден, «засуджує» і «кричить» на американських громадян через вакцинацію, «заслуговує бути названим диктатором настільки, як ніхто інший раніше».

«Джо Байден днями виступив з промовою. Він не відповідає на питання, як ніби він якийсь диктатор, і він найбільше схожий на диктатора. Безперечно, це так і є. Він виголошує промову. Він не спілкується з американським народом на рівних. Він не ставиться до вас як до громадян. Він, фактично, кричить на вас, засуджує вас, вичитує вас. Він сповнений презирства. Ви не робите те, що він вам велів. Вісімдесят мільйонів з вас не вакциновані - ви є причиною смерті людей. Ви - причина пандемії. Ви - причина всього цього, а не він. Пам'ятайте, як він звинувачував Дональда Трампа в кожній смерті, що сталася в результаті коронавірусу? Добре, скільки нових вакцин було розроблено при Джо Байдені? Жодної. Скільки в стадії розробки? Ні однієї. Як щодо терапії? Багато з них були розроблені при Дональді Трампі, але про розробки при Байдені я нічого не знаю», - заявив Левін.

Він продовжив: «Отже, що він збирається робити? Він не збирається брати на себе відповідальність за те, що він не зробив, але 4 липня привітав себе з перемогою над вірусом. Ні, це все ваша вина. Байден не винен в тому, що південна межа відкрита, і 2,5 мільйони чоловік перетнуть кордон в перший рік його правління, багато з яких страждають всілякими захворюваннями, включаючи коронавірус. Чим він займається? Він виголошує промову, в якій вітає себе. Він нападає на губернатора Флориди; він нападає на губернатора Техасу. Він відкидає все, що було до нього. Це неконтрольований чоловік. Це дурень з величезною владою. Ви можете підтримувати вакцинацію, як і я, не підтримуючи тиранію».

 «Є серйозне питання, чи може Конгрес делегувати ці повноваження OSHA, чого він не зробив. І все ж це їхній аргумент. І водночас коли вони загрожують малому бізнесу жахливими штрафами і звільненням людей без вакцин, люди з малого бізнесу відчувають проблеми з наймом людей. Це викличе економічну кризу, про яку Джо Байден нічого не знає, бо він ніколи не працював в приватному секторі. Йому майже 80 років, і він все своє життя в уряді говорив людям, що їм робити, а не щось робив. Це велике конституційне питання. Це велике економічне питання. І ідея про те, що, на його думку, він може підписати указ чи Міністерство праці може ввести регулювання, і клацнути пальцями, і тоді Джо Байден зможе контролювати економіку. Ось, що я маю на увазі, кажучи про американський марксизм. Я маю на увазі, що ця людина настільки близька до визначення диктатор, як ніхто до нього», - додав Левін.

Оголошення війни інноваціям

Робота є, а працювати нікому

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com