rss
10/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Робота є, а працювати нікому
Ви як хочете, а мені слово Вермонт дуже до душі! Міцне таке слово, з присмаком полину. Вермут нагадує. А назва міста Кавендіш дуже схожа на псевдонім доброго клоуна. У містечку тому, якщо хтось забув, майже двадцять років проживав наш нобелівський лауреат. Для людей витончених і благородних поспішаю повідомити, що там же знаходиться Віндзорське графство. Але не те - без річки Темзи.

Це був вступ.

Уже 15 років Вермонт в Сенаті представляє абсолютно з'їхавший головою революціонер-марксист Бeрні Сандерс. Сьогодні в штаті, як і по всій країні, біда - колишні працівники звикли отримувати чеки, не виходячи з дому і повертатися в офіси, школи, ресторани не поспішають. Їх тупо розбестили, але хто з нас, по совісті сказати, потягнеться на службу, якщо чек з зарплатою і так прийде? Ось і вони не поспішають. Працювати нікому. І тут влада штату виступає з новаторським починанням - бонус в 7,500 доларів поварисі, няньці, офіціантці, будівельному робітникові, шкільному вчителеві, касиру бухгалтеру та іншим, охочим приїхати в Вермонт і зайняти одну з тисяч вакансій.

Нормальний, до речі, був би хід для нових іммігрантів. Мінімальна зарплата в штаті - 13 доларів на годину. Зовсім непогано для початку. Цікаво, що схожу програму там вже запускали три роки тому (тоді давали десятку!) Та три сотні мужів таки переїхали в штат. Радість зіпсував аудитор штату Дуг Хоффер. Ці люди не влаштувалися на пропоновані позиції! - оголосив він. - Чому б нам не інвестувати у своїх жителів?

Тоді порахували, що гроші витрачені марно і програму прикрили, але ось зараз ситуація ще гірша, а нових рішень ніяких немає. Ось і витягли її знову, трохи видозмінивши. Влада перебудовується. Ну і правильно - щось же робити треба.

Автор: Олександр Купрін
Джерело: https://kontinentusa.com/novatoryi-iz-vermonta/

Оголошення війни інноваціям

Марк Левін: Байден настільки близький до визначення диктатор, як ніхто до нього

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com