rss
10/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Оголошення війни інноваціям
Це завжди одне і те саме лихо, яке наздоганяє дорослих: «ви повинні адаптуватися до нових часів». Це те, що мені на днях сказав продавець в магазині одягу, коли я запитав його, чи є у них в наявності «нормальні краватки». Я хотів сказати: будь-які, які не виглядають так, як ніби вони були створені тупим двоюрідним братом сатани.

«Ось що носять в цьому році, йдіть в ногу з часом!», поблажливо вигукнув він, тримаючи в руках червону краватку з зеленими і синіми плямами, в якій не вистачало лише кількох маленьких різдвяних вогників, щоб їх було добре видно астронавтам на Міжнародній космічній станції. Я не знав, як пояснити йому, що я очікую від краватки: щоб вона змушувала мене відчувати себе елегантним і стриманим, а не супермодним; якби я хотів інновацій, то замість краватки повісив би на шию процесор. Ризик для нормальних людей (ви знаєте, це ті з нас, хто нічого не очікує від уряду, встає рано, багато працює весь день, має хорошу сім'ю, підтримує своє домашнє господарство, годує чотири роти і собаку, і дозволяє податковій службі влаштовувати щорічну колоноскопію) полягає в тому, що загроза інновацій не зупинилася на естетиці, а поширилася на область ідей. Щось, створене Кремнієвою долиною, шарлатанами із засобів масової інформації та всіма колишніми кандидатами на пост президента США від Демократичної партії, переконало світ в тому, що нам потрібні постійні зміни, що рівносильно спробам адаптувати кубинську революцію до всіх сфер життя, від формули шампуню проти лупи до дітовбивства, яке ліві захищають з сатанинською радістю. І, звичайно ж, у всіх цих областях результати настільки ж гарні, як і у кубинської революції.

Ця пристрасть до змін є також причиною того, що все наповнене порядками денними. Є порядок денний зі зміни клімату, порядок денний в області зайнятості, порядок денний на 20-30-й рік, порядок денний на 2050-й рік, мільйон порядків денних ООН і порядок денний на одну ніч (ця придумана не прогресистами). Мета порядку денного - доставити вас з точки A в точку B (блондинка, яка танцює на сцені, не вважається точкою B), але Google Maps виконує це, вважаю, без підвищення податків на паливо.

У моїй благородній якості божевільного консерватора, реакційного динозавра і, занадто часто, п'яниці - я завжди вважав, що порядок денний повинен бути особистим. Якщо ви хочете досягти мети (чи то порятунок дерева в Амазонії або багатожонство, також Амазонське), робіть те, що хочете, але не змушуйте мільйони людей приєднуватися до вас в ваших пригодах. Прогресивності порядку денного характерні тим, що вони є обов'язковими для всіх, незалежно від об'єкта очікуваних змін; і вони завжди неймовірно дратують.

У коледжі я пережив предмет під назвою «Соціальні зміни», свого роду панегірик революцій, соціальних рухів і сили змін. Ліві в трьох актах: спочатку вони влаштовують революцію і змушують вас приєднатися; потім вони руйнують все, до чого торкаються, але все ж наполягають на тому, що зміни були на краще; і, нарешті, вони змушують вас вивчати, наскільки все стало добре від часу їх революції, якщо ви хочете отримати університетську ступінь, схвалену керівництвом міжнародного прогресистського руху.

Перед обличчям цього культу прославлення інновацій і змін консерватори повинні триматися за старі ідеї з енергією англійської ремісника XIX століття в розпал луддитських заворушень, і з тією ж енергією відкидати ці так звані новаторські ідеї, особливо ті, які не здаються дуже шкідливими на перший погляд.

Так, ліві ідеалізують зміни. Вони схожі на тих фанатиків інновацій, які хочуть, щоб постачальника піци замінив один з тих, що викликають збентеження роботів, які ходять на чотирьох і нагадують вам Хантера Байдена, якщо його позбавити травички і віскі, і посадити на дієту. Але не думайте, що для пробудження консерваторів необхідні глибокі соціологічні роздуми. Ми часто розуміємо, що інновації - це не шлях до щастя, коли датчик руху виходить з ладу і автоматичні двері в продуктовому магазині перестають відкриватися. Я знаю кількох, хто випробував прозріння щодо інновацій, не читаючи жодних книг, а просто збираючи свої зуби з підлоги.

Коротше кажучи, консерватор повинен побоюватися будь-якого порядку денного, в якому важлива сама зміна, а не те, що вона робить. Колумбійський мислитель Ніколас Гомес Давіла попереджав нас в минулому столітті: «З кожним днем все легше дізнатися, що нам слід зневажати: те, чим захоплюються прогресисти, і що хвалять журналісти»; це включає в себе ячмінь, як їжу для людей, захоплення йогою, Джо Байдена, розумні домашні прилади, видалення волосся у чоловіків, режим талібів, інклюзивну мову, змішувачі, які включаються, коли ви махаєте перед ними рукою, Грету Тунберг, дегустації мінеральної води, критичну расову теорію і всі революції 20-го і 21-го століть.

Джерело: https://spectator.org/a-declaration-of-war-on-innovation/
Переклад українською, “Час і Події”

Робота є, а працювати нікому

Марк Левін: Байден настільки близький до визначення диктатор, як ніхто до нього

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com