rss
10/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Нові докази і свідки в розслідуванні Вагнергейту
Глава слідчої комісії з Вагнергейту Мар'яна Безугла в понеділок заявила, що показання у справі дав свідок - один з найбільш розшукуваних Росією офіцерів українських спецслужб - Роман Червінський.

Слуги народу запросили на допит ексначальника ГУР МО Василя Бурбу, який був безпосередньо учасником наради в офісі Зеленського, де було дано наказ перенести операцію щодо захоплення терористів.

Отже, слідча комісія для розслідування провалу спецоперації із затримання терористів "вагнерівців" продовжує роботу у вівторок.

За даними джерел Цензор.НЕТ, на допит викликаний ексначальник ГУР МО Василь Бурба, який сам зателефонував на засідання, коли почув запрошення від глави ТСК Мар'яни Безуглої. Бурба повідомив, що в даний момент знаходиться не в Україні, однак зробить все можливе, щоб приїхати і дати свідчення завтра.

Вперше народні депутати зможуть поставити учаснику наради в кабінеті президента питання - що саме там відбувалося і як саме була скасована операція.

І вчора пані Безугла створила справжню сенсацію, коли назвала журналістам імена свідків - офіцерів ГУР МО, які були безпосередніми учасниками спецоперації - Червінський та Семенюк. Вона також заявила, що повноваження Червінського та Семенюка на той час підтверджені чинним начальником ГУР МО Кирилом Буданова.

В інтернеті про Червінського написано дуже багато - згідно з судовими рішеннями і заявами російських спецслужб в "ЛДНР", Роман Червінський - це начальник 5-го управління контррозвідки СБУ, створеного в 2014 році спільно з нашими американськими партнерами для проведення спецоперацій на окупованих територіях. Росіяни звинувачують Червінського в керівництві найгучнішими ліквідаціями ватажків російських терористів - Арсена Павлова "Мотороли", Михайла Толстих "Гіві" і Олександра Захарченко, а також у багатьох інших успішних диверсіях.

  Title
  
Ймовірно, Червінський перейшов на службу в 2019 році в Головне управління розвідки. Мар'яна Безугла повідомила, що Червінський, за її відомостями, "займався фінансами". Однак джерело своїх знань не відкрила.

У будь-якому випадку, найважливіше, що Червінський, мабуть, володіє найбільшим досвідом як проведення успішних диверсій в "ЛДНР", так і захоплення і вивезення російських терористів. Якщо людина такого калібру дала свідчення про проведення спецоперації, значить, це дозволяє серйозно ставитись до планування та управління спецоперацією по захопленню "вагнерівців". Тому, що за плечима Червінського є реальні перемоги, які змушений визнати наш противник.

До речі, сподіваюся, тепер, після того як Безугла розкрила імена учасників спецоперації, держава подбає про їхню безпеку, щоб з ними нічого не сталося і росіяни не змогли дістатися до них.

Що ж, зараз про свій погляд на Вагнергейт розповість Василь Бурба. Після цього Мар'яна Безугла обіцяла запросити ЗМІ на засідання комісії і відповісти на всі питання. Сподіваюся, що комісія дозволить відповісти на питання журналістів і самому Бурба.

Поступово підтверджуються всі факти, про які спочатку писав я, про які йшла мова в сюжеті CNN. А Слуги народу придумують на ходу все нові і нові пояснення, які самі змушені спростовувати під тиском фактів і свідків.

Це відбувається всупереч усім спробам заховати від відповідальності і від надання свідчень і президента Зеленського, і главу офісу президента Єрмака, і начальника комітету з розвідки Демченко.

Думаю, поява в справі Бурби і Червінського дозволить парламенту зробити ще один крок в документуванні зради. І змусить давати показання всіх інших учасників наради в кабінеті Зеленського, після якої хтось із семи присутніх "злив" дані іноземним спецслужбам.

Фото: "Цензор.НЕТ"
Автор:Юрій Бутусов
Джерело: "Цензор.НЕТ"
(https://censor.net/ua/r3288056 )

Стаття CNN про зрив спецоперації із затримання «вагнерівців»

«Армія, мова, віра». План перехоплення Як Володимир Зеленський бере на озброєння порядок денний свого попередника

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com