rss
10/17/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Сфера продажів - не вистачає касирів та продавців та високий рівень конкуренції серед дистрибуторів
Фахівці з продажів входять до ТОП-3 найбільш затребуваних роботодавцями спеціальностей – у серпні 2021 року 20% усіх пропозицій про роботу на кадровому порталі grc.ua становили пропозиції в профсфері «Продажі».

Затребуваність фахівців з продажів у категоріях «Продавець у магазині», «FMCG, товари народного споживання», «Продукти харчування», «Нафта і газ», «Алкоголь», «Медицина, фармацевтика», «Телемаркетинг, продажі по телефону» – надзвичайно висока. Так, кадровий голод у категорії «Продавець у магазині» становить 249% (один кандидат може вибирати між 2,5 компаніями). Затребуваність фахівців з продажів у категорії «Медицина, фармацевтика» – 215%, у категорії «Продукти харчування» – 175%. Роботодавці цих категорій заявляють не тільки про гострий кадровий голод, а й про велику плинність персоналу. Щоб мотивувати й утримати співробітників компанії обіцяють офіційне працевлаштування, медичну страховку і можливість купівлі продукції компанії за корпоративними знижками. При цьому заробітні плати зазвичай не дуже високі. Так, продавець-касир на АЗС (категорія «Нафта, газ») може розраховувати на компенсацію від 9 тис. грн, торговий представник категорії «Продукти харчування» – на оклад від 10-12 тис. грн, а продавець-консультант (категорія «Продавець у магазині») – від 13 тис. грн.

Найвищий конкурс серед кандидатів профсфери «Продажі», за даними аналітиків grc.ua, у категорії «Дистрибуція» – 3,3 людини на одне робоче місце. Це не дивно, заробітні плати категорії – одні з найвищих у профсфері «Продажі». Середня компенсація становить близько 30 тис. грн. Є вакансії із більш високим окладом – наприклад, національний менеджер з дистрибуції міжнародного FMCG бренду може претендувати на повністю офіційну компенсацію від 48 тис. грн (плюс медична страховка, оплата мобільного зв’язку, бонуси за виконання плану). Серед вимог – вища освіта (бажано маркетинг, економіка), досвід роботи від 3 років у великих FMCG компаніях, уміння працювати з великим масивом даних і англійська не нижче Intermediate.

Трохи менше конкурс (2,9 людини на одну позицію) серед охочих працювати в сфері гуртової торгівлі. До обов’язків спеціаліста категорії найчастіше входять: аналітика гуртових продажів, робота з клієнтською базою, розробка стратегії гуртових продажів, робота з первинною документацією. Компенсація – від 25 тис. грн.

Конкурс у категорії «Управління продажами» ще менше – 2,4 людини на місце. Заробітна плата – близько 35 тис. грн. Серед обов’язкових вимог роботодавці вказують досвід у продажах від трьох років, уміння вести переговори, знання технологій продажів і вміння ефективно застосовувати ці навички в роботі. Найчастіше в категорії шукають директора з продажів, комерційного директора, керівника відділу продажів і регіонального директора з продажів.

Джерело: grc.ua

Кадровий голод в Україні: кого чекають роботодавці

 

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com