rss
09/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Святкуємо \ Шановні українці й друзі України!
Від імені Світового Конґресу Українців вітаю вас із найбільшим національним святом – Днем відновлення Незалежності України.

30 років тому український народ здійснив мрію, за яку боролися покоління українців у діаспорі та на рідних теренах. Це незламне прагнення українського народу до свободи, яку вимушені захищати, як і українську державу від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

На закордонні пригадаймо протягом радянської неволі масові демонстрації під посольствами Радянського Союзу, підпільні друкарні та газети, протестні акції, наукові дослідження та адвокаційні кампанії, які наша діаспора вела по всьому світі.

  Title
  
Саме зусиллями організованої діаспори незалежна Україна здобула швидке визнання країн Заходу у 1991 році, а також була забезпечена легітимність перехідного демократичного уряду після Революції Гідності 2014 року.

Українці діаспори виховували нові покоління українських патріотів з непохитною вірою та відданістю, готових здобувати і захищати свободу українського народу. І ця віра не згасла донині. У цей день згадаймо в молитвах тих, хто віддав життя за незалежність, та тих, хто сьогодні боронить Україну проти російського агресора.

Щодня наші громади продовжують невтомну працю задля свободи, успіху та європейського майбутнього української держави. Духовна єдність поколінь українців в Україні та в діаспорі міцніє з кожним роком.

Перед всіма нами стоять великі виклики: подолання російської агресії проти України та українського народу, розбудова могутньої України та розвиток українського світу.

Я пишаюся тим, що світове українство, об’єднане Світовим Конґресом Українців, пліч-о-пліч стоїть на підтримку українського суверенітету, національної ідентичності, державності та успіху України.

З Днем Незалежності України! Слава Україні! Героям Слава!

Голова Світового Конгресу Українців  
Павло Грод

Броньовані «Козаки», «Нептун» і Javelin: військовий парад на Хрещатику.

У Києві пройшов Марш захисників України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com