rss
09/18/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Святкуємо \ Звернення Собору Єпископів Української Православна Церква США та Діаспори з нагоди святкування 30-ї річниці з Дня Незалежності України - 24 серпня 2021 року
Всечесним священникам та дияконам, чернецтву, головам та членам парафіяльних рад українських православних громад та всій повноті Української Православної Церкви у Сполучених Штатах Америки та Діаспорі.

Улюблені Брати і Сестри у Христі,

ХРИСТОС ПОСЕРЕД НАС! Є ТА ЗАВЖДИ БУДЕ!


Щороку, 24-го серпня, українці по всьому світу відзначають історичну вершину героїчної боротьби української нації за свободу та самоідентичність - День Незалежності! У цей 30-річний ювілей ми вкотре підтверджуємо цінності свободи, які були притаманними духу наших предків та нашій національній гордості.І навіть, якщо вони були глибоко заховані в серцях і душах громадян України протягом тривалого часу утисків та окупації, проте ніколи не згасли. Сьогодні немає нічого прихованого чи скритого, тому що ми, не вагаючись, заявляємо, що свобода та самоідентичність - це не лише важливі цінності, а й суттєві та універсальні умови для розвитку та вдосконалення люблячих відносин з Богом та світом навколо нас. Надзвичайно важливим для нас є пам’ятати, що основою нашого буття є те, що для українського народу незалежність нашої Батьківщини була тісно пов’язана з нашою Святою Православною Вірою з часів Хрещення Русі в 988 році (1033 роки тому) Рівноапостольними Великим Князем Володимиром та його бабусею, Княгинею Ольгою.

Сучасний світ, особливо Україна, страждають від загрози терору та війни що триває, і наша Віра та «віра» кожної людини зокрема, продовжують відстоювати цінності свободи, надію на Божу присутність, визволення та любов до всіх людей. Свята Церква завжди служила в цьому випадку «моральною совістю нації» і повинна без вагань повернутися до цього розуміння. На нашу думку, це свідомо виражається запрошенням українського уряду Святішого Вселенського Константинопольського Патріарха Варфоломія І взяти участь у святкуванні 30-річчя Незалежності. Те, що Його Всесвятість повністю усвідомлює важливість Незалежності України та її зв’язки з Церквою свідчить Томос про автокефалію, затверджений Священним Константинопольським Синодом та наданий Православній Церкві України у 2019 році.

Наша культурна та релігійна спадщина як українських православних християн підсилює нашу священну відповідальність забезпечити усім людям доступ до тих самих плодів і благословень, що містить в собі слово свобода та якими користуються громадяни всіх інших вільних націй. У наших спільнотах та парафіях ми несемо цю відповідальність через зобов’язання до милосердя, вдосконалення щирості до незнайомців серед нас, безумовної любові до ближніх та, найголовніше, правдивого поклоніння Богу, Котрий створив усіх людей у Його досконалості на Свій образ і подобу.

Кожна вільна нація світу за всю історію пережила багато з того, що переживає Україна за ці 30 років незалежності. Уряд та народ українського суспільства, відкинувши всі егоїстичні бажання та цілі, повинні стати такою ідентичністю, яка безперечно витримає всі напади на неї. Ієрархи, духовенство та вірні Української Православної Церкви Сполучених Штатів Америки та Діаспори підносять свої молитви, щоб наші брати та сестри в Україні були благословенні терпінням, яке дозволить їх вірі та відданості принести плоди для всіх наступних поколінь. Нехай Бог через Свою Святу Церкву поглибить розуміння всіх вимірів «свободи», щоб вона ніколи більше не була відібрана.

Нехай мир нашого Господа і рясні Благословення перебувають у наших серцях назавжди.

З батьківською любов’ю у Христі і безперестанними молитвами за всіх вас,
+ АНТОНІЙ
Митрополит Української Православної Церкви
США та Діаспори
+ ЄРЕМІЯ
Архієпископ Української Православної Єпархії
в Південній Америці
+ ДАНИЇЛ
Архієпископ Української Православної Церкви
США та Діаспори

Броньовані «Козаки», «Нептун» і Javelin: військовий парад на Хрещатику.

У Києві пройшов Марш захисників України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com