rss
09/24/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Найбільше в історії виділення спецправ запозичень МВФ: скільки отримає Україна?
З понеділка, 23 серпня, держави-члени Міжнародного валютного фонду (МВФ) починають отримувати свої частки нових спецправ запозичень загальним обсягом 650 мільярдів доларів: Україні випадає, відповідно до її квоти, понад 2,7 мільярда.Про це йдеться в пресрелізі директора-розпорядника МВФ Кристаліни Георгієвої.

«Найбільше в історії виділення спеціальних прав запозичення (СПЗ) - близько 650 мільярдів доларів США - набуває чинності сьогодні. Це є значним поштовхом для світу та, якщо його розумно використати, унікальною можливістю подолати нинішню безпрецедентну кризу. Виділення СПЗ забезпечить додаткову ліквідність світової економічної системи - доповнить валютні резерви країн та зменшить їх залежність від дорожчого внутрішнього чи зовнішнього боргу. Країни можуть використовувати простір, передбачений виділенням СПЗ, для підтримки своєї економіки та активізації боротьби з кризою», - зазначила пані Георгієва.

Директор-розпорядник МВФ додала, що СПЗ розподіляються по країнах пропорційно їх частці квот у МВФ. Це означає, що близько 275 мільярдів доларів США надійдуть до країн, які розвиваються, з них країни з низьким рівнем доходу отримають близько 21 мільярда доларів США - що в деяких випадках еквівалентно 6% ВВП.

При цьому, щоб допомогти забезпечити прозорість і підзвітність, МВФ надає основу для оцінки макроекономічних наслідків нового розподілу, його статистичної обробки і управління, а також того, як це може вплинути на стійкість боргу.

Фонд також регулярно надаватиме оновлену інформацію про всі активи СПЗ, операції і торгівлю, включаючи наступний звіт про використання СПЗ через два роки.

«Цей розподіл коштів є критичною складовою ширших зусиль МВФ щодо підтримки країн через пандемію, яка включає: 117 мільярдів доларів США нового фінансування для 85 країн; полегшення обслуговування боргу для 29 країн з низьким рівнем доходу; а також політичні поради та підтримка розвитку потенціалу для більш ніж 175 країн, щоб забезпечити міцне та стійке відновлення», - підкреслили в МВФ.

Як передавав Укрінформ, завдяки спільній роботі усіх гілок влади України — Президента, уряду й парламенту — та відповідній координації з нашими міжнародними партнерами Україна виконала умови, необхідні для виплати другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС.

Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з виконавчим віцепрезидентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом.

Аграрна Україна з її врожаєм у 100 млн тонн перетворюється на імпортера й споживача дорогого продовольства А продукти харчування – на дороге задоволення для її населення

Українська гривня: 25 років разом із Незалежністю Іронічно-історична оповідь-сповідь національної валюти

Вежа з піску#2021-37 (09/16/2021)

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-38
Архієпископ Вігано (Erzbischof Viganò): Захід стоїть перед загибеллю, я закликаю всіх вставати і боротися
Вікно Овертона Як зробити прийнятним канібалізм (чи інше вироджене явище)?
Байден і Харріс намагаються використовувати поняття «систeмний рaсизм» для радикального перетворення Америки
Протистояння США і Китаю: хто збере більше союзників та партнерів? Про нинішню геополітику альянсів двох супердержав
Есей Джорджеві Орвеллові (уривок з книги «Соратник»)
Іван Франко у Музеї Марійки Підгірянки
Мистецькі події в Українському Чикаго
СКУ засуджує проведення Росією виборів до Державної Думи рф на окупованих українських територіях
Одна з найдавніших українських діаспор
Кремль поставив експеримент на жителях ОРДЛО Що відбувалося під виглядом народного волевиявлення на тимчасово окупованих Росією українських землях?

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com