rss
03/28/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Святкуємо \ Поклін Українській Нації з нагоди 30-ої Річниці Проголошення Відновлення Державної Незалежности України
24-го серпня 2021 р.

Шановні Українці на Рідних Землях і розкидані по земській кулі!


Головна Управа Організації Оборони Чотирьох Свобід України в США щиро вітає Вас з Днем Незалежности України!

З почуттям глибокого патріотизму, любові до рідного краю і нації, та прагненням до єдності, складаємо цей наш поклін Українській Нації з нагоди 30-ої Річниці Проголошення (відновлення) Державної Незалежности України 24-го серпня 1991 р. Беручи до уваги нелегкий шлях до сьогоднішнього дня, ми стверджуємо, що Українська Нація здала свій іспит та здобула Українську Державу і зберегла свою історію, культурну спадщину, мову і духовність.

Проголошення незалежности стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь найкращих синів і дочок України, які здобули Державну Самостійність у тяжких боротьбах з різними ворогами. Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися різними способами за державність, а також день, коли варто думати про завтрашній день, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

У всі часи існування Української Держави, Україна зазнавала багато ворожих нападів і зазіхань. Біля витоків і на сторожі державности стояли великі мужі Української нації – Микола Міхновський, В’ячеслав Липинський, Дмитро Донцов, Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич, Ярослав Стецько. Поруч із ними – сотні тисячі українських патріотів, героїв, знаних і невідомих, звичайних чоловіків, жінок і навіть молоді, які поклали життя за Вітчизну.

Свобода і незалежність не були подаровані українцям в 1991 році – українці боролися за це століттями. Сьогодні українцям необхідно пам’ятати вікову історію боротьби України за незалежність, аби припинити спроби Москви ідентифікувати нашу країну лише як частину пострадянського простору. Тому, що існують ворожі спроби представити Україну як молоду державу, важливо пам’ятати, що в 1991 році Україна не отримала, а повернула — відновила незалежність.

Також сьогодні ми одночасно схиляємо наші голови і віддаємо поклін попереднім поколінням, членам і провідникам Революційної Організації Українських Націоналістів, які 80 років тому, 30-го червня 1941 р., проголосили Акт Відновлення Державної Незалежности України на знак тривалого прагнення і боротьби народу. Принципи Державної Незалежности України та плекання волі та демократичного життя сьогодні дають натхнення воякам і старшинам Збройних Сил України на сході України, які проливають свою кров у черговій війні проти московського нападника. Цей непереможний, вічний дух запевнить українцям і Україні остаточну перемогу над московськими ордами.

І тому нам неоднаково чи буде Україна незалежною, українською чи ні, чи будуть українці говорити українською мовою чи ні. Безліч поколінь українських патріотів віддали своє життя за те, щоби Україна була вільною, незалежною, суверенною українською державою української нації.

Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Та нехай наші вороги знають, що націю, яка так дорого платить за свою Незалежність, – неможливо здолати!

У цей святковий день, ми закликаємо Президента і Уряд України не дозволити відбутись російському реваншеві, надати українським воякам у війні проти російського кровожерливого ворога всі ресурси до перемоги, зберегти українську мову як державну мову України, і піднести Україну до найвищого рівня у спільноті незалежних, демократичних держав світу.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальности перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, тому що ще раз проливається українська кров і наша нація знову потерпає від збройної агресії ворожої Росії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного, самостійного життя у цілісній, незалежній, процвітаючій та демократичній європейській державі. Зокрема, сьогодні віддаємо найглибшу шану Збройним Силам України та старшинам і рядовим воякам, які мужньо захищають наш бік лінії фронту із Московією, котра тимчасово анексувала Криму і окупувала частину Донбасу.

Тож нехай це святкове привітання лине насамперед до ветеранів визвольної боротьби різних часів, до сьогоднішніх захисників Нації, які боронять Батьківщину на Сході нашої держави, до їхніх рідних і близьких. Хай кріпне віра у неминучу перемогу над однією з останніх імперій зла на планеті – над нелюдською і кровожерливою Росією. Також шлемо святкове привітання всім цивільним, духовним, професіоналам, міщанам і селянам, дорослим і молоді наше щире дякую за Ваш вклад у розбудову Незалежної Української Держави.

Україна стала незалежною, демократичною європейською країною, в якій громадяни цінують свою свободу, і неодноразово довели це на Майданах і на фронті. Так, незалежність – це радісне свято, але нам не треба комфортної ілюзії, що наша незалежність забезпечена для грядущих поколінь. Не треба сприймати її як належне. Нам українцям на Батьківщині та в діяспорі не час спати! Боротьба за Україну нині в гарячій стадії. Ідея України потребує щирої відданості сьогодні не менше, ніж у той день, коли патріотичні депутати демократичного крила внесли синьо-жовтий прапор у сесійну залу Верховної Ради УРСР або проголосили Акт Відновлення Державної Незалежности України. Нам всім необхідно далі нести високо наш стяг.

Наша держава і нація гідні кращого майбутнього і чільного місця у колі провідних незалежних держав.

Бажаємо Українській Нації миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя, вагомих успіхів у всіх починаннях, нових здобутків в ім’я нашої держави та її майбутнього!

З Днем Незалежности вітаємо тебе, Україно, і Твоїх синів і дочок – і усіх українців, сущих на рідних землях та розкиданих по всьому світу!

«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці»! Бо з нами Бог! Бо за нами Правда!

Слава Українській Державі!

Слава Нації!

Слава Україні!

Голова ГУ ООЧСУ Микола Грицковян
Секретар ГУ ООЧСУ Ігор Длябога

Броньовані «Козаки», «Нептун» і Javelin: військовий парад на Хрещатику.

У Києві пройшов Марш захисників України

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers