Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ ТОКІО-2020 ПІДСУМКИ
Відгриміли 32-і літні Олімпійські Ігри. І вже зараз, по гарячих слідах, ми можемо підсумовувати. Отже, в медальному заліку в останній день на перше місце вирвалася команда США — в її активі 39 золотих,41 срібна, та 33 бронзові медалі.

На другому місці спортсмени Китаю, в активі яких 38 золотих,32 срібні, та 18 бронзових медалей.

Title  Title

На третьому місці спортсмени країни-господаря - Японія, в її активі - 27 золотих,14 срібних, та 17 бронзових нагород.

На четвертому місці опинилась Великобританія - 22 золота, 21 срібло, 22 бронзи.

На 5 місці — Росія, яка, до речі, виступала під прапором свого олімпійського комітету, адже під їхнім національним прапором їм заборонили виступати через проблеми з допінгом. Заборона йде від ВАДА - всесвітнього антидопінгового агентства. Команда завоювала 20 золотих,28 срібних, та 23 бронзові медалі.

На 6 місці — Австралія, яка виборола 17 золотих, 7 срібних і 22 бронзові нагороди.

7 місце посіли Нідерланди, які здобули 10 золотих,12 срібних і 14 бронзових медалей.

На 8 місці опинилися спортсмени Франції, здобувши 10 золотих,12 срібних  і 11 бронзових нагород.

9 місце - команда Німеччини -10 золотих,11 срібних і 16 бронзових медалей.

10 місце зайняла Італія, спортсмени якої вибороли 10 золотих,10 срібних, та 20 бронзових медалей.

Збірна України посіла 44 місце, завоювавши 1 золото, 6 срібних і 12 бронзових нагород.

Найуспішнішими індивідуально стали американський плавець Кайлеб Дрессел, в активі якого 5 золотих медалей, та австралійка Емма Маккеон, яка виборола 4 золоті і 3 бронзові медалі.

Щодо виступів українських спортсменів то єдине золото завоював борець греко-римського стилю Жан Беленюк.

Срібні медалі вибороли плавець Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів, борець греко-римського стилю Парвіз Насібов, каратистка Анжеліка Терлюга, веслувальниці  - Людмила Лузан і Анастасія Четверикова на дистанції 500 метрів у каное-двійці, боксер Олександр Хижняк, та велосипедистка-спринтер Олена Старікова.