rss
10/17/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Кожен п’ятий співробітник сфери гостинності хоче змінити роботу
Коронакриза вдарила по всіх галузях бізнесу, але сфера гостинності постраждала особливо сильно. Через карантинні обмеження навесні 2020-го, взимку і навесні 2021-го ресторани, кафе, готелі й компанії зі сфери туризму повністю втратили можливість повноцінно працювати.

Якщо говорити про динаміку вакансій, то максимальне падіння пропозицій про роботу було в квітні-травні 2020 року. Багато роботодавців категорії «Ресторани, готелі, туризм», не маючи фінансової подушки, під час локдауну в березні-травні 2020 року були змушені відправити персонал у відпустки своїм коштом, скоротити заробітні плати або взагалі звільнити ряд співробітників. У липні-вересні 2020-го ситуація трохи вирівнялася, ресторатори, готельєри і власники туристичних компаній почали пошук нових співробітників. Починаючи з жовтня, закінчення туристичного сезону в Україні й поступове посилення карантинних обмежень знову спричинило падіння числа вакансій категорії. У грудні було оголошено «карантин вихідного дня» – це призвело до подальшої оптимізації бізнесу, скорочення витрат на персонал, а кількість вакансій впала до рівня квітня 2020 року. Після виходу з карантину навесні 2021 року роботодавці галузі гостинності різко почали нарощувати обороти, активно шукаючи новий персонал.

Зараз Україна перебуває в зеленій зоні, але співробітники галузі гостинності не впевнені в завтрашньому дні й активно шукають роботу в нових індустріях. Так, згідно з даними опитування кадрового порталу grc.ua, кожен п’ятий кандидат категорії думає про зміну сфери діяльності, кожен сьомий або змінив роботу, або перебуває в активному пошуку. Це підтверджують і дані аналітики кадрового порталу – приросту резюме від кандидатів, які шукають роботу у сфері «Ресторани, готелі, туризм», практично немає.

Умовний конкурс на одну позицію в червні 2021 року складав 1,5 людини. Враховуючи тренд до переходу співробітників індустрії в інші професійні сфери та загальну нестабільну ситуацію на ринку праці, проблема кадрового голоду в категорії «Ресторани, готелі, туризм» найближчим часом стане дуже актуальною. Ще один важливий момент – зниження кваліфікації персоналу. Так, 52% роботодавців сфери гостинності шукають персонал з досвідом роботи від року до трьох. При цьому левова частка пошукачів (89%) не має досвіду роботи або має мінімальний досвід до року. Новачків потрібно навчати, а це часовий і фінансовий ресурс роботодавця.

Середня компенсація категорії, за даними grc.ua, становить близько 13 тис. грн. При цьому найвищі заробітні плати співробітників сфери гостинності – в Одесі (близько 20 тис. грн). 53% одеських працівників категорії «Ресторани, готелі, туризм» отримують від 16,6 до 23,3 тис. грн. На другому місці за рівнем заробітних плат – Київ із середнім окладом 18 тис. грн. Трохи менше (близько 16 тис.) отримують працівники сфери гостинності в Харкові – 51% співробітників можуть розраховувати на компенсацію від 15 до 16,3 тис. грн. Середній оклад у Дніпрі становить 14 тис. грн. 56% рестораторів, готельєрів та власників туристичного бізнесу міста готові платити співробітникам від 10 до 17,4 тис. грн. Закриває п’ятірку міст з найвищими зарплатами категорії «Ресторани, готелі, туризм» Львів. 54% роботодавців пропонують від 10 до 14 тис. грн.

Можливий кадровий голод може позитивно вплинути на ринок праці в категорії «Ресторани, готелі, туризм». Уже зараз роботодавці, щоб залучити й утримати персонал, у більшості оголошень про роботу обіцяють регулярний перегляд зарплат, знижки для співробітників, додаткові вихідні, корпоративи, бонуси і професійне навчання коштом компанії. На думку експертів ринку, у рестораторів, готельєрів та туристичних компаній є два сценарії подальшого розвитку: готувати кадри самостійно, роблячи акцент на створенні можливостей для персоналу всередині бізнесу, або переманювати фахівців, пропонуючи великі зарплати і ставлячи насамперед на матеріальну мотивацію. Час покаже, що саме оберуть роботодавці категорії.

The Law on the Indigenous Peoples of Ukraine: Landmark Legislation a Long Time in the Making

Ставлення до вакцинації від Covid-19 серед українських компаній

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-41
14 жовтня – Покрова, День Захисника України, День Козацтва, День створення УПА
На правничі теми
Офіцер запасу Людмила Дем’яник (Катруся Стріла): «Я хотіла встигнути прикрити обличчя руками. Щоб коли мене ховатимуть, доця бачила, що це я. Щоб вона мене запам’ятала»
«Початок операції стосовно «вагнерівців» санкціонував міністр Таран, скасування не було, її просто зірвали», – Бутусов
Як Зеленський про «вагнерівців» із Лукашенком говорив
Американка українського походження Уляна Мазуркевич – про роботу в комісії США з Голодомору та про діаспору у Філадельфії
Про Редьярда Кіплінґа і не тільки Презентація унікального перекладу в Центрі Шептицького
Прийняття в Генеральному Консульстві України в Чикаго
Історія діаспори у світлинах
Олександр Панченко Шлях хуторянина у фактах, подіях, дописах, віршах й цифрах

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com