rss
09/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ COOK COUNTY BOARD VOTES TO REQUIRE WOMEN, AFRICAN AMERICANS, AND HISPANICS TO SIT ON ALL SELECTION COMMITTEES FOR COOK COUNTY RFPs AND RFQ.
Stanley Moore is Cook County Commissioner of the 4th District, which includes all or parts of the 6th, 7th, 8th, 9th, 10, 18th, and 21st Wards in the City of Chicago, as well as some or all of Burnham, Calumet City, Dolton, Evergreen Park, Lansing, and South Holland

Чикаго, Комісар Стенлі Мур з 4-го округу (IL- Cook County Commissioner Stanley Moore of the 4th District) представив запропоновану поправку до постанови в файл № 21-4303 (Справедливість в оцінці й виборі контрактів і веденні оцінних переговорів). У поправці йдеться про те, щоб в комітеті з розподілу контрактів (Cook County RFPs and RFQs) повинні бути належним чином представлені жінки, афроамериканці та/або іспаномовні американці. «У той час, як округ Кук домігся успіхів у створенні середовища, орієнтованого на різноманіття, рівність і інклюзивність, як голова відділу дотримання договірних зобов'язань, я зосереджений на поліпшенні представництва жінок і меншин при оцінці й відборі договорів округу Кук».

Пропонований файл поправок до постанови № 21-4303 слід розглядати як далекоглядну стратегію округу Кук, при якій ми будемо справедливо ставити до всіх респондентів при оцінці їх пропозицій до Cook County's RFPs and RFQs.

Вимога щодо участі жінок, афроамериканців і / або іспаномовних американців у відбіркових комітетах для укладення контрактів і переговорів надасть рівні можливості для MBE / WBE і представників меншин для участі в процесі торгів. Затвердження запропонованої поправки вплине на групі населення, у яких не було рівних можливостей для економічного зростання і розвитку через підприємництво. Дослідження, проведене McKinsey and Company у 2015 році, показало, що компанії, які досягають успіху в расовому та етнічному розмаїтті, мають на 35 відсотків більше шансів отримати фінансовий прибуток в порівнянні з аналогічними компаніями, а ті, хто досягає успіху в гендерному розмаїтті - на 15 відсотків більше.

Якщо подивитися на ситуацію в цілому, то в окрузі Кук жінки, афроамериканці (23,8%) і латиноамериканці (25,6%) складають всього 51,4% населення нашого округу. Але вони не беруть участь у відповідному процентному відношенні в роботі комітетів Cook County’s RFPs/RFQs на 118 Н. Кларк Стріт, кімната 567 Чикаго.

Включення жінок, афроамериканців і / або іспаномовних американців у відбіркові комісії принесе цінні перспективи і правильне бачення проблем в соціальному розподілі. Вимога щодо того, щоб жінки, афроамериканці та іспаномовні американці входили до складу комітетів з відбору контрактів, що розглядається в законодавстві, не є необґрунтованим. Створення юридичного обґрунтування допоможе зосередити увагу і проявити творчий підхід до розв'язання цієї проблеми.

 Крім того, схвалення запропонованої поправки до постанови Радою уповноважених округу Кук підвищить конкурентоспроможність і надасть округу Кук можливості для всіх - незалежно від раси, етнічної приналежності чи статі.

У файлі № 21-4303 буде створена стратегія, необхідна для головного керуючого по замовленнях округу Кук (the Cook County Chief Procurement Officer), щоб реструктурувати практику прийняття на роботу, щоб до відбіркової комісії увійшли жінки, афроамериканці і вихідці з Латинської Америки, а також щоб поліпшити процес, при одночасному підвищенні різноманітності, рівності та інтеграції. Файл № 21-4303 буде показувати не тільки те, ким ми є як округ, а й те, ким ми прагнемо стати. Це економічно важливо, морально правильно і політично грамотно.

Cook County Officials Highlight Cook County Legal Aid for Housing and Debt as Alternative to Evictions for Landlords

Biden’s Bridge is Falling Down

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-38
Архієпископ Вігано (Erzbischof Viganò): Захід стоїть перед загибеллю, я закликаю всіх вставати і боротися
Вікно Овертона Як зробити прийнятним канібалізм (чи інше вироджене явище)?
Байден і Харріс намагаються використовувати поняття «систeмний рaсизм» для радикального перетворення Америки
Протистояння США і Китаю: хто збере більше союзників та партнерів? Про нинішню геополітику альянсів двох супердержав
Есей Джорджеві Орвеллові (уривок з книги «Соратник»)
Іван Франко у Музеї Марійки Підгірянки
Мистецькі події в Українському Чикаго
СКУ засуджує проведення Росією виборів до Державної Думи рф на окупованих українських територіях
Одна з найдавніших українських діаспор
Кремль поставив експеримент на жителях ОРДЛО Що відбувалося під виглядом народного волевиявлення на тимчасово окупованих Росією українських землях?

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com