rss
07/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ У МОН вирішили «повернути» премії Президента переможцям міжнародних олімпіад
Після публікації ZN.UA про те, що переможці міжнародних учнівських олімпіад цього року не отримають нагороди від держави, у Міністерстві освіти і науки України взялися виправляти ситуацію та вносити зміни до постанови уряду, що визначає порядок призначення та виплат премії Президента.

«Щоб відзначити переможців, наразі МОН готує зміни до постанови Уряду, яка визначає порядок призначення та виплати премій Президента України для переможців всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів. Україна пишається юними олімпійцями й високо цінує їхні здобутки на міжнародній освітній арені», - пише у Telegram очільник МОН Сергій Шкарлет.

Через пандемію коронавірусу Міносвіти не проводить Всеукраїнські олімпіади, а без цього етапу школярі не можуть брати участь у міжнародних змаганнях. Аби не змарнувати результати багаторічної праці, вчителі й ентузіасти залучили меценатів і провели цей етап власними силами.

Однак за українським законодавством, щоб отримати премію Президента у розмірі 100 тисяч гривень кожному учаснику, команду на участь у міжнародній олімпіаді має «благословити» МОН.

«Зараз є очевидним, що підходи до відбору й формування команд серед українських школярів для участі в міжнародних олімпіадах потребують комплексних змін. А тому мною надано доручення фахівцям МОН щодо опрацювання цього питання», - пише Шкарлет.

Цього року команди українських старшокласників гідно виступили на міжнародних олімпіадах із математики (три золоті медалі, дві срібні та одна бронзова), фізики (одне золото, одне срібло і три бронзи), та інформатики (одна золота і дві срібні медалі).

Міністр привітав переможців та побажав кожному з них «не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до здійснення своїх мрій і підкорення нових наукових вершин».


Слово Боже стає доступніше: в УКУ презентували частину перекладу Святого Письма на українську жестову мову

Закінчила УКУ і за крок до складання військової присяги Наталія-Гелена Дунай поділилась досвідом навчання у двох вишах

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers