rss
10/07/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Незалежна академічна дисципліна
На N- му році життя я виявив, що мої пізнання в лінгвістиці просто не доганяють стрімкий розвиток мови. Взяти хоча б такий бойовий клич ліваків, як divеrsitу, еquitу, and inсlusiоn (DEI). Що «Мультитран» перекладає як «різноманітність, рівність і інклюзія». Що для обізнаних людей повне фуфло на межі дезінформації. Що «різноманітність» відноситься тільки до пігмeнтaціі, «рівність» відноситься до експропріації, а вже «інклюзія» - це взагалі х .. знає що. Тобто розтлумачити це не складно, але перекласти так, щоб передати – вже вибачайте.

Це я почав здалеку. Тому, що для повної передачі цього феномену одного знання мови замало. Тут потрібно почуття сатири на рівні Дж. Свіфта. Посудіть самі: досі DEI відносилося більше до сфери працівників кадрів. Конкретніше - кожна компанія повинна була найняти якомога більше НЕБІЛИХ НЕГЕТЕРО НЕЧОЛОВІКІВ (divеrsitу), забезпечити найнятим великі зарплати незалежно від (еquitу), і доступ до всіх благ життя (inсlusiоn).

Але всього цього мало. Тепер divеrsitу оголошено незалежною академічною дисципліною, і її першопроходець - Bentley University в Массачусетсі - буде пропонувати ступінь Bachelor of Arts and a Bachelor of Sciences degree in divеrsitу, еquitу, and inсlusiоn (DEI). Цей ступінь підготує студентів до community-based work by focusing on «theoretical approaches to social justice. Що-що?! І що, власне, збираються ці бакалаври робити? А насаджувати DEI де тільки можна.

Ті, хто читає мій блог регулярно, знають, що я часто примудряються знаходити в сучасній культурної революції еквіваленти радянської епохи. Але тут мені важко. «Партійна школа»? «Університет марксизму»? Але нікому б не спало на думку рівняти це з МГУ...

Власне, нічого особливого бюрократам наросвіти робити не треба, бо в тому ж «Бентлі» вже повно таких курсів як «Rасе and Rасism in U.S. History» і «Gеndеr and the Law».

Фахівці вказують, що це суто прагматичне рішення, бо «консультанти по діверсітету» («диверсанти»)) вже всюди (!), в кожній великій корпорації. За останні 5 років кількість диверсантів зросла на 71%, з зарплатами від $ 84,000 до $ 126,000 і буде рости, і рости.

«Це справжня академічна дисципліна», - наполягає одна з ідеологів Кіана П’єр-Луї, яка викладає «rасe law» и представляє себе як «facilitator for divеrsitу, еquitу and inсlusiоn issues». Випускники DEI розвивають «більш холістічне розуміння світу, завдяк твердому засвоєнню теорій и методів divеrsitу».

Власне, вся ця фігня носиться в повітрі вже майже 40 років. Ще в 1984 році, певний чоловік - Рузвельт Томас заснував American Institute for Managing Divеrsitу at Morehouse College (чорна школа). Питання: чому, хоча представників меншини наймають, вони не просуваються вгору? Відповідь: тому що супервайзери не вміють «manage divеrsitу». Тобто, це начальству потрібно проходити тренінг, а не самим кандидатам.

Більше того, коли при прийомі на роботу наполягають на Qualifi­cations, це pacизм. Якщо представники меншини не задовольняють існуючим критеріям, то компанії повинні змінити критерії. «Оперативність», «точність», «ясний стиль спілкування» - все це були плюси, від яких радники по DEI рекомендували позбутися.

Але всього цього мало. Радники хитають головою: ваші зусилля у боротьбі з pacизмом - недостатні. «Псевдовпевненість» у таких умовах як «об’єктивність» і «меритократия» - це норми «історичної білої культури». Ви повинні приділяти більше уваги «сиcтемній неpівності», яка виростає з цих критеріїв.

Усе. Більше не можу. Далі читайте самі. Це дурдом. Нас всіх опромінили.

В’ячеслав Гуревич
Переклад українською «Час і Події»
(Стилістика, орфографія і пунктуація автора збережені. - Прим. Ред.)
Джерело: https://kontinentusa.com/nezavisimaya-akademicheskaya-disciplina/

Яка держава називається «Сполучені Штати Америки»?

Коментар читача:

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com