rss
10/07/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Коментар читача:
Чудова стаття... Було просто приємно читати, насолоджуючись стрункістю логіки автора. Вся його аргументована обгрунтованість щодо того, що «треба розділитися», не викликає ніяких сумнівів і нарікань. Крім одного «але»... Річ у тім... вся справа в тому, що «всі ліві, кольорові та інші пригноб­лені» відносяться до тієї породи людей, які здатні лише паразитувати на цих самих «расистах-супрематистах і інших нащадках рабовласників і плантаторів».

Тому «запропонувати» їм розділиться і відвалити в «ліві» штати - це, приблизно, те ж саме, як виписати припис глистам протягом доби покинути кишечник через задній прохід. Вони вам цей припис в цей же прохід і засунуть. Спробуйте запропонувати Ільхан Омар зайнятися «боротьбою за світле майбутнє», наприклад, в її рідному Сомалі. Вона вас без заминки пошле на **й. Тому що ця боротьба їй потрібна тільки тоді і там, де на цій боротьбі можна сито і комфортно прилаштувати свою дупу, без ризику отримати на цю дупу пригод. І країни, що краща ніж Америка для «боротьби за права пригноблених», Ільхан Оман годі й шукати. Де нема тих, які могли б цій Ільхан Омар голову згвинтити за її «священну боротьбу». Що не можна сказати про Сомалі. Там голову можна втратити, ще не встигнувши приземлитися з парашутом. А по-друге, Америка вже сама давно стала придумувати «пригноблених», щоб таким «борцям за свободу», як Ільхан Омар, непридатним більше ні до якої іншої трудової діяльності, знайшлися б там «робочі місця». І з тих пір таких борців там (в Америці) розвелося стільки, що для того, щоб з ними «розділитися», потрібна ціла «фінська» армія з лінією Маннергейма. Та й самого Маннергейма було б непогано отримати.

Яка держава називається «Сполучені Штати Америки»?

Американці стали менше довіряти основним інституціям своєї країни

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com