rss
08/14/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Думки з Facebook

Юрій Павленко


КАТ ВАСИЛЯ СТУСА ВИМАГАЄ ЩЕ БІЛЬШОЇ ПЕНСІЇ час розслідувати його злочин

Останній вирок Стусу винесено в 1980 році. Сьогодні всі добре знають «адвоката» Стуса - Віктора Медведчука. І чомусь забули про головного винуватця цієї справи - СУДДЮ Київського міського суду на ім’я Фещенко Петро Іванович, який 2 жовтня 1980 року не заслухавши навіть останнього слова поета, виніс йому вирок - 10 років примусових робіт і 5 років заслання, де він в 1985 році й помер.

У постанові суду сказано: «Стус, бувши судимим, не став на шлях виправлення. З березня 1977 року, перебуваючи на засланні в селі Матросове… а з серпня 1979-го, мешкаючи в Києві, з метою підриву й ослаблення радянської влади проводив агітацію… шляхом поширення наклепницьких вигадок, що порочать радянський і суспільний лад»*.

У своїх заявах Стус відкрито говорив про застосування щодо нього тортур та, зокрема, про обмеження його прав:

«Мені не дали виголосити своєї звинувальної промови – так званого останнього слова, суддя просто заборонив мені говорити».

«Це кримінальна справа злодюжок у суддівських та прокурорських мантіях».

Cтуст помер у таборі. А тим часом його кат Петро Фещенко спокійнісінько продовжив кар’єру. В 1993 році Верховна Рада обирає його вже до Київського обласного суду** (який потім перейменовується в апеляційний) і вийшов на пенсію в 1996 році*** (середня пенсія судді складає близько 77 тисяч грн на місяць).

18 грудня 2013 року, під час Революції Гідності, Київський апеляційний суд в особі Олександра Гриненка (на той момент - голови суду) вручає Фещенку грамоту «за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення діяльності судової влади та високий професіоналізм»

****

16 березня 2021 року цей «заслужений працівник» звернувся до суду (як і кат упівця з Волині Борис Плахтій), з позовом, в якому вимагає підвищити йому пенсію: https://reyestr.court.gov.ua/Review/95577342 . Рішення по справі ще немає. Але добре, що цей чоловік - живий. Значить, він ще може відповісти за свої діяння і пізнати справжню ганьбу.

Я знаю, що нинішня суддівсько-прокурорська шобла - це корупціонери і діти тих самих червоних катів*****. Але це не привід складати руки. Тому я звертаюся до Генпрокуратури з заявою про злочин, вчинений суддею Фещенком П.І. та іншими особами щодо Василя Стуса і вимагатиму невідкладного розслідування та покарання винних у цьому злочині.

* * *

Як добре те, що смерті не боюсь я
і не питаю, чи тяжкий мій хрест,
що перед вами, судді, не клонюся
в передчутті недовідомих верст,
що жив, любив і
не набрався скверни,
ненависті, прокльону, каяття.
Народе мій, до тебе я ще верну,
як в смерті обернуся до життя
своїм стражданням і
незлим обличчям.
Як син, тобі доземно уклонюсь
і чесно гляну в чесні твої вічі
і в смерті з рідним краєм поріднюсь.

Василь Стус


Yuriy Sytnyk:


Кліматичний Апокаліпсис у вигляді погодних аномалій, анонсована «третя хвиля» ковідика, гомодиктатура, примус до заштриків і все більше протестів щодо цього, знецінення грошей, загострення військових протистоянь, внутрішня нестабільність і збройні конфлікти у цілій низці країн, одурманення народу та масові психози - все це і багато іншого відбувається буквально на наших очах з усе зростаючою інтенсивністю. За цим усім хаосом я бачу вмілих режисерів, які «легкими дотиками» скеровують людство у жахіття тотального взаємознищення.

Проте немає жодних причин для паніки, бо всім воздасться, а процес очищення важко хворого планетарного організму є неминучим і болісним. І ми його змушені пройти всі разом і кожен зокрема, як частинка цілого.
Віктор Бородулін


Ви коли небудь бачили, як майстерно поводяться фокусники з картами? Це заворожує. Карти з’являються нізвідки, і зникають в нікуди. Виникає , що фокусник володіє якоюсь магією.

Title  
  


Але, як тільки ви помічаєте, що він дістає карту з рукава, а не з повітря, фокус втрачає свою «магічність». Ви усвідомлюєте, що це спритність рук, відточеність рухів і система відволікання уваги.

Так і з маніпуляцією свідомістю. Доки ви не знаєте, як діє фокус/технологія, ви в зоні дії маніпуляції. Головною передумовою маніпулятивної дії - скритність. Факт маніпуляції не повинен бути помічений об’єктом маніпуляції. Об’ єкт має бути переконаний, що маніпулятивна інформація, яку він споживає природня і справжня.

Для керування індивідумами у великій кількості, створюється окрема реальність, в якій ці шматочки розрізненої інформації «органічно» вписуються і не випадають з загальної картини. Мова звісно про засоби масової інформації, які на пряму формують цю віртуальну дійсність методиками подачі новин з певного ракурсу і певними акцентами, та нюансами, думками «заготовлених» експертів, та лідерами думок. І неопосередковано, через серіали, розважальні передачі, тексти пісень і тд.

Одним з яскравих прикладів такої майстерної маніпуляції в Україні, стала тривала технологія розкрутки кандидата в президенти із звичайного актора. Апофеоз цієї маніпулятивної технології вам всім відомий.
Назар Мухачов


 Title 
  
18 липня 1995 року поховали Патріарха Володимира. Його вбивство мало не менш трагічне значення для України, ніж вбивство Чорновола.

Українська церква була б зовсім іншою- як з духовної, так і з політичної точки зору. А Моспархату (МП) тоді взагалі не залишилося б на території України!

Чорний вівторок - 18 липня 1995!

Не дали поховати Патріарха в Софії, побили людей, показово та цинічно!!!

Стоять за цим ті ж люди та структури,що і за вбивством! Серед них і ті,хто зараз при посадах та церковній ієрархії!

Кремль цинічно вбиває ключових патріотів України, а ми розводимо руками,загодовані «толерастією», « перед смертю навіть не матюкайтесь - бо буде не по-європейськи», «не заважайте красти,бо путін нападе» тощо.

Або кулі, або долари...

Хай не радіють вороги - тих,хто пам’ятає та розуміє - не так вже і мало!!!
Микола Мельник


Народ, який вирішив посміятись, що на каналі Ахметова йде ток-шоу деолігархізація, звісно має рацію.

А також він має рацію, коли сміється із пепедач про патріотизм на каналах Порошенка.

Або про боротьбу з корупцією на каналах Коломойського.

Або про терпимість на каналах Медведчука і так далі по списку.

Телеканал це бізнес. І в цьому бізнесі працює купа людей, які можуть поділяти, а частіше не поділяти думки своїх власників.

А взагалі, всі антиолігархісти мають тішитись, що Рінат взяв на роботу Мендель. Адже дівчинка ідеально вміє ламати все до чого торкається.
Олексій Павлюк


Навколо Києва багато котеджних латифундій, які належать прокурорам, суддям, митникам, ментам вищих каст. Тільки біля мене такі маєтки розташовані в Стоянці, Дмитрівці, Капітанівці. Цілі вулиці з парканами, місцями до 5 метрів, з палацами, з газонами, з обслугою... Життя у них склалося. Ви дійсно думаєте, що вони від всього цього добровільно відмовляться ? А це навіть не олігархи, не великі політики, це рангом нижче... Яка боротьба з корупцією, якщо бідні, як церковні миши, держслужбовці так живуть ? Вони не криються, як Корейко з валізою рублів, вони живуть на повну і впевнені, що цей банкет буде тривати вічно. Зелений тсарь їх посодить  ? Я вас умоляю, скоріше вони його посодють. Бо вони і є справжня дИржава, а не якийсь зальотний гастролер.

Рівні Війни

Альтернативна історія Путіна

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com