rss
09/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Ті чорні екстремісти, що перекрили трасу I-95, можуть скоро постукати у ваші двері
Якщо ви послухаєте генерального прокурора США Merrick Garland,, найбільша загроза, з якою стикаються всі американці - це «перевага білих». Поки демократи та ЗМІ говорять про це, як про основну екзистенціальну загрозу, вони повністю ігнорують реальну загрозу. А реальну загрозу становлять озброєні екстремістські групи, що складаються з чорних та коричневих сепаратистів, які скоюють злочини та не підпадають під дію законів США.

У суботу, 3 липня, 10 дорослих чоловіків і один 17-річний були заарештовані після восьмигодинного збройного протистояння з поліцією штату Массачусетс, на трасі I-95, повідомляє WCVB-TV.

У середу під час пред’явлення їм звинувачення Конрад П’єр з Baldwin, New York, «вступив в запеклу сутичку з суддею з приводу того, чи буде йому надано адвоката», - повідомляє WCVB. П’єр також наполягав на тому, що суд не мав над ним юридичної влади.

Інший підозрюваний неодноразово відмовлявся представитися.

Напередодні кілька інших членів добре озброєної групи екстремістів заперечували, що вони вчинили злочин, і відмовляли призначеним судом адвокатам при пред’явленні їм звинувачень.

Всі 11 підозрюваних в наразі утримуються під вартою без права виходу під заставу. Їм пред’явлено безліч звинувачень в незаконному поводженні зі зброєю та суд побоюється, що вони представляють загрозу суспільній безпеці.

Особи, які заявляють, що вони «мавританські громадяни», а не громадяни США, належать до групи під назвою «Повстання маврів».

Учасник групи транслював частину зіткнення з поліцією на трасі I-95 на YouTube-каналі The Rise of the Moors.

Кілька користувачів Twitter відзначили, що ліві репортери спочатку намагалися ідентифікувати збройне ополчення як білих прихильників Трампа, але швидко втратили інтерес до ситуації, коли дізналися, що це були темношкірі.

Відповідно до їхнього вебсайту, «Повстання маврів», яке по суті є сепаратистською коаліцією і складається з темношкірих, базується в Род-Айленді.

Непослідовний список вимог групи включає «повне та абсолютне відділення» свого народу від Сполучених Штатів, щоб вони могли «створити для себе незалежну державу».

Подібно до марксистського руху Black Lives Matter, «Повстання маврів» виступає проти поліції.

«Ми також негайно покладемо край тероризму, що виходить від внутрішньої поліції та нападам на маврів на всьому континенті Північної Америки», - йдеться на вебсайті угрупування.

Вони стверджують, що не зобов’язані платити податки, навіть якщо вони хочуть існувати як окрема суверенна держава в Сполучених Штатах, тому що США, за їхніми твердженнями, належать маврам.

«Оскільки ми не є громадянами Сполучених Штатів, у нас немає податкових зобов’язань перед урядом Сполучених Штатів», - заявили в групі.

Однак організація «Повстання маврів» наполягає на тому, що США зобов’язані надати їй фінансову допомогу в якості розплати за рабство та інші передбачувані несправедливості щодо їх народу.

«[США] зобов’язані підтримувати та задовольняти наші потреби у відокремленні  від них і створенні власного уряду протягом наступних 30 років - до тих пір, поки ми не зможемо налагодити виробництво і забезпечувати наші власні потреби», - йдеться на вебсайті.

«Це зобов’язання і відповідальність є наслідками їх причетності до поневолення і практики геноциду проти нашого народу».

Іншими словами, група озброєних терористів хоче отримати всі привілеї, якими володіють громадяни та законні жителі США без будь-яких зобов’язань.

По суті, маври хочуть бути сквотерами, що живуть без зобов’язань на території США, заявляючи, що вся американська земля належить їм.

У середу Fox News host Laura Ingraham сказала, що була шокована тим, що в національних ЗМІ майже не було висвітлення цього дивного угрупування та його збройного зіткнення з поліцією.

Вона зазначила, що засоби масової інформації постійно волали з приводу «вторгнення прихильників Трампа» в Капітолій 6 січня, попри те, що там все було закінчено через три години.

Тим часом восьмигодинне протистояння мавританських екстремістів майже не висвітлювалося в новинах.

Chris Swecker, який був помічником директора ФБР при колишньому президенті Джорджі Буші, сказав, що знайомий з угрупуваннями мавританської нації, які він назвав «злочинними організаціями».

Swecker сказав, що ці темношкірі сепаратистські групи виникли в 1990-х роках і відтоді захоплюють будинки людей, роблять шахрайства і навіть вбивають поліцейських.

«По суті, це злочинна організація або кілька злочинних організацій, які сповідують якусь заплутану політичну ідеологію, в основному для виправдання вчинення злочинів», - сказав він.

Swecker сказав, що до злочинів, що здійснюються цими групами, відносяться злодійство, податкове шахрайство та вбивства поліцейських.

«Вони - шахраї. Вони захоплять чийсь будинок, подадуть заяву про анулювання прав власності, а потім переїдуть в дім, поки власників там немає», - сказав він.
Він продовжив: «Вони роблять податкові махінації, подають фальшиві податкові декларації. З 2002 року вони вбили понад десяток поліцейських, зокрема, в Батон-Руж, штат Луїзіана».

Swecker сказав, що мавританський народ є «явною і реальною небезпекою» для правоохоронних органів і ніхто не повинен ставитися до цієї групи легковажно.
Ці збройні угрупування чорних сепаратистів виросли в чисельності з того часу, як набрав чинності рух Black Lives Matter.

У міру того, як демократи та їх маріонетки в ЗМІ продовжують розпалювати расовий поділ, слід приготуватися до появи подібних екстремістських груп, озброєних до зубів і які претендують на володіння державною й приватною власністю.

Джерело: Samantha Chang,
The Western Journal
(Опубліковано: 9.07.2021)
https://www.westernjournal.com/black-extremists-shut-95-may-knocking-door-soon/
Переклад українською, “Час і події”

Америка перевершила найсміливіші мрії

Нью-Йорк почав виселяти безпритульних з готелів на тлі падіння захворюваності на коронавірус

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-38
Архієпископ Вігано (Erzbischof Viganò): Захід стоїть перед загибеллю, я закликаю всіх вставати і боротися
Вікно Овертона Як зробити прийнятним канібалізм (чи інше вироджене явище)?
Байден і Харріс намагаються використовувати поняття «систeмний рaсизм» для радикального перетворення Америки
Протистояння США і Китаю: хто збере більше союзників та партнерів? Про нинішню геополітику альянсів двох супердержав
Есей Джорджеві Орвеллові (уривок з книги «Соратник»)
Іван Франко у Музеї Марійки Підгірянки
Мистецькі події в Українському Чикаго
СКУ засуджує проведення Росією виборів до Державної Думи рф на окупованих українських територіях
Одна з найдавніших українських діаспор
Кремль поставив експеримент на жителях ОРДЛО Що відбувалося під виглядом народного волевиявлення на тимчасово окупованих Росією українських землях?

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com