rss
10/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Новини \ Міжнародний огляд \ Сербія і Угорщина завершили будівництво газопроводу, яким Будапешт зможе отримувати російський газ в обхід України
Сербська компанія Srbijagas і угорська FGSZ завершили будівництво лінійної частини газопроводу-перемички між двома країнами, якою Угорщина зможе отримувати російський газ через чорноморський газопровід, а не через Україну.

Національне телебачення Сербії повідомило про зварювання "золотого" стику газопроводу на кордоні двох країн.

Поставки газу за новим маршрутом повинні початися з 1 жовтня (з початку нового газового року).

Газопровід "Турецький потік", яким російський газ йде через Чорне море до Туреччини і далі на південь Європи, почав працювати в січні 2020 року. Першими газ отримали Туреччина, Болгарія, Греція, Македонія і Румунія. З початку 2021 року газ за новим маршрутом отримали Сербія, а також Боснія і Герцеговина. Пізніше газ "Турецького потоку" через Сербію повинен дійти до Угорщини і Австрії.

Зараз реалізується перший етап створення перемички між Сербією і Угорщиною потужністю 6 млрд куб. м на рік. Він передбачає будівництво 15 км лінійної частини.

Розширення перемички до потужності 8,5 млрд куб. м на рік відкладено з жовтня 2022 року на жовтень 2023 року. Угорські газовики і чиновники втратили час у середині 2020 року через побоювання, що вони можуть підпасти під санкції США. Держдепартамент США 15 липня 2020 року випустив нове роз'яснення до розділу 232 закону щодо протидії супротивникам Америки за допомогою санкцій (CAATSA), який передбачає можливість введення санкцій щодо осіб, які здійснюють інвестиції в російські експортні енергетичні трубопровідні проекти. Нове роз'яснення розповсюдило можливість застосування санкцій до осіб, що здійснюють інвестиції (або надають товари або послуги), безпосередньо і значною мірою сприяють будівництву газопроводу "Північний потік 2" і другої нитки газопроводу "Турецький потік".

Угорщина в 2020 році отримала 8,637 млрд куб. м російського газу.

Джерело: «День»

Велика Британія звільнятиме від карантину економічно важливих іноземних підприємців

Уряд Британії планує скасувати обов'язкове носіння захисних масок

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com