rss
09/19/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Санкції проти телеканалів Медвечука: справу відклали до 20 вересня
Про це інформує у Фейсбуці пресслужба ВС.

«22 червня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі ВС продовжив розгляд справи № 9901/47/21 за позовом ТОВ «АРІАДНА ТВ», у якому оскаржено Указ Президента від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення РНБО України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», відповідно до якого застосовано санкції до позивача. Суд відклав розгляд справи. Наступне судове засідання призначено на 14:30 20 вересня 2021 року», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, під час судового засідання було заслухано клопотання представника позивача про приєднання доказів до матеріалів справи, і Верховний Суд задовольнив це клопотання.

Окрім того, колегія суддів під час розгляду клопотання представників позивача про звернення КАС ВС до СБУ з метою надання представникам позивача письмового дозволу для ознайомлення з документами справи, що містять гриф «Для службового користування», звернула увагу на відсутність таких документів у матеріалах справи та зазначила, що це клопотання буде вирішено після надходження відповідних документів до суду.

ВС також задовольнив клопотання представників позивача і надав їм право на ознайомлення з документами із грифом «Таємно», оскільки представники позивача отримали доступ і допуск до державної таємниці.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 2 лютого ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна», а також їхнього власника – народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Санкції передбачають анулювання ліцензій цих проросійських телеканалів.
19 лютого РНБО застосувала санкції проти 19 юридичних осіб і восьми фізичних осіб. У тому списку є Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що санкції щодо подружжя застосовано за статтею «фінансування тероризму».

Фірма з орбіти Олександра Януковича володіє частиною елітного бізнес-центру у Москві – «Схеми»

Новинський щодо купівлі каналу «Наш»: розмови такі йдуть давно

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com