rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Від редакції:
Цю статтю було написано відразу після минулорічних виборів президента США. Прогноз збувається…

На свій сором і горе, змушений резюмувати: у прийдешній загибелі Великих Сполучених Штатів Америки персонально винні Джордж Сорос, Марк Цукерберг, Сергій Брін, колумністи та господарі американських ЗМІ й решта американських  «корисних ідіoтів», які цю Америку про*рали . Сплатили безпардонну вакханалію виборів і своїми руками зрубали гілку справжньої демократії, на якій сиділи.

У стародавній Греції демосом називали тих, хто платив податки, – це і є демократія. А сьогодні в США за допомогою ЗМІ та псевдодемократів йде або вже прийшла до влади плебсократія. І ця кратія призначила Байдена своїм Джокером.

А Байден був, є і буде шісткою Обами й боржником Сороса. Якщо він не буде виконувати їхню волю, його приберуть, і президентом стане Камала Харріс, пряма ставлениця Сороса. Тобто, практично не Байден ось-ось стане господарем Білого дому, а Мішель і Барак Обама разом із Соросом. (Цукерберга та «корисних ідіотів» вони зіллють із легкістю шахістів, які змахнули пішака із шахової дошки).

Що це означає? Обама та Сорос – відверті вороги США. Тому ера беззаконня, бандитизму, грабежів, мародерства й тероризму в США – неминуча, як прямий і ефективний інструмент досягнення їхніх цілей.

Звичайно, американські євpeї розбіжаться: хто багатший – до Нової Зеландії і Австралії, хто бідніший – в Ізраїль.

«За Європу» ми не говоримо, вона вже лежить під іcлaмoм.

Але глибинна Америка реднеків не здасться, їй, на відміну від євpeїв, втікати нікуди. Отже – громадянська війна. І це буде бійня не на життя, а, на жаль, саме на смерть. Адже фінансувати й забезпечувати рейганівську Америку зброєю і волонтерами нема кому, а руйнівникам справжніх USA допомагатимуть усі – Іран, Китай, Європа, Росія...

І з усього світу всі екстремісти, бандити й мародери кинуться в США, оскільки з 21 січня 2021 року пиріг на ім’я «багата Америка» можна рвати на шматки.
Чи витримає Ізраїль апокаліпсис християнської цивілізації?

Це знає тільки Всевишній розум.

І Він же знає, що це були останні вибори, більше у США вибору немає і буде.

Щоправда, дехто втішає себе, мовляв, пережили Обаму, переживемо і Байдена. Ні, не переживете! Історична трагедія в тому, що Клінтони й Обама легалізували плебсократію, а пандемія підіграла їм і допомогла задавити вплив культури на масову свідомість американської нації. Забороні на відвідування концертів, театральних вистав, музеїв, бібліотек і масових заходів підкорилися культурні люди, а безкультурні на цю заборону наплювали й кинулися розважатися у погромах і демонстраціях. Ходи БЛМ й «Aнтифа» – це добре поставлені вуличні вистави з єдиним творчим завданням – якомога ширше й глибше впровадити заразу й епідемію невігластва, варварства, хамства й звірства, залучити до дикості мільйони людей і де-факто зробити цю дикість нормою поведінки. Хіба не дикістю є цілування взуття – неважливо кому?

Ті, котрі вважали і вважають культуру лише необов’язковим додатком прогресу та цивілізації, можуть визирнути у вікно і поглянути на вулиці своїх американських міст. Колись журнал «Новий світ» опублікував мемуари археолога Самойлова, який відсидів термін у ГУЛАГу. Він написав: археологія довела, що людству знадобилися тисячі років, щоб із варварства й дикості неандертальства перейти до цивілізації, але ті, котрі опинилися у таборі, побачили, що людині потрібні лише хвилини, аби з людяності повернутися до звірячої дикості.

Так ось, Білл і Хілларі Клінтони, Барак і Мішель Обами та всі їхні нинішні адепти, спадкоємці й спонсори впливу можуть поставити собі як заслугу блискуче-кривавий успіх криміналізації, дебілізації й оскотинення широких непрацюючих мас.

Приберіть із цивілізації опору на культуру і отримаєте скотство.

І навіть якщо, мобілізувавши останки американської законності, Дональд Трамп і Джуліані раптом досягнуть перемоги, знадобляться не місяці й навіть не роки, а десятиліття, щоб відіграти назад, – повернути до людяності легіони погромників і дармоїдів, які скуштували насолоду від безкарних пограбувань, фізичного насильства й моральної переваги над цивілізованим населенням, яке цілувало їм ноги.

І тому у будь-якому випадку в 2024 році виборів у США вже не буде.

Невже великому Трампу, якщо він залишиться президентом, буде під силу реорганізувати «Нью-Йорк Таймс», CNN та інші сотні, якщо не тисячі, «форпостів» Клінтон-Обамівської «демократії»?

А коли в Білий дім повернеться Байден-Обамівська кліка, невже вони зможуть приборкати ними ж самими реанімоване варварство й легалізоване торжество масових пограбувань і погромів?

При цьому – ні, я не звинувачую aфpoaмepиканців у катастрофі американської демократії. Обамівська хунта спокусила їх шансом реваншу, як ленінська банда спокусила Росію обіцянкою «мир – народам, земля – селянам».

І я не звинувачую американських мексиканців і мільйони інших інфільтратів у тому, що вони голосували за демпартію – їм дали шанс голосувати нарівні з аборигенами, ось вони і голосують за тих, хто зробив їм такий подарунок!

Але я все життя пишався і навіть хизувався своїм євpeйським походженням. І тому, коли в 2008 році американські євpeї проголосували за Обаму, я подумав: «Нічого, люди роблять помилки».

Але коли і в 2012 році американські євpeї проголосували за Обаму, я засумнівався в нашому IQ.

Яка це до біса помилка людей «великого таланту і розуму»?

Хіба не сказав Обама відкритим текстом, що відтепер, тобто з його вступом на посаду президента, США – вже не християнська нація? Хіба не він відповів: «We would be one of the largest Muslim countries in the world»? Хіба це не він у пояс поклонився арабському шейху? І хіба не був той уклін початком примусового цілування білими (і євpeйськими!) американцями ніг негідників?

Тепер Байден, який цілував ноги якомусь бандиту, кличе американців до єдності. Єдності в чому? Єдності з ВLМ, «Aнтифа», погромниками й чоpними pacиcтaми, що знищують культуру, демократію і пам’ятники батькам-засновникам великої країни на ім’я США? О, звичайно, саме така єдність забезпечить побудову в США суспільства соціальної справедливості й загальної pівності вуличного грабіжника зі Стівеном Спілбергом...

Стоп! Я не хочу лізти у публіцистику, я просто подумки питаю моїх американських одноплемінників: у вас є пам’ять? Всього якихось сотню років тому найбільш мерзенно-криваві партії іменували себе соціал-демократами (ленінська СДРП) і соціал-нaціoнaліcтaми (гітлерівська Nаtiоnаlsоziаlistisсhе Dеutsсhе Аrbеitеrpаrtеi). Гітлер своїми промовами причарував Німеччину до нaціoнaл-coціaлізму, а мій тато особисто слухав Троцького, який теж обіцяв світу соціальний рай і загальну комуністичну єдність. Але хіба не ці оратори поклали початок Гoлoкocту й ГУЛAГу? Хіба не нашим і вашим батькам і дідам довелося втікати від цих чудових трибунів?

То якого біса ви знову ведете їх до влади?

Адже саме наші голоси й інструменти впливу могли забезпечити чесну виборчу процедуру.

А тепер я не здивуюся, коли саме цих американців, які своїми голосами, грошима й талантами підсобили вселенню плебсократів (тепер уже назавжди) у Білий дім – саме їх ці обамократи першими ж пограбують до нитки, викинуть із теплих будинків і, якщо не вб’ють, то відправлять на перевиховання у робочі табори.
О, не посміхайтеся скептично – хтось же повинен буде на них працювати...

Автор: Едуард Тополь
Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com )

Палата представників прийняла законопроєкт про виборну шкільну раду Chicago Public Schools

Мер Чикаго пропонує продавати алкогольні напої до півночі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com