rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Губернатор Іллінойсу підписав законопроєкт про відзначення Дня скасування рабства
Губернатор Дж. Пріцкер підписав законопроєкт у Спрінгфілді, в оточенні членів Кокусу чорношкірих, в Генасамблеї Іллінойсу. У штаті це свято відзначатимуть щороку як Національний день свободи.

«Цей день – прорив в історії Іллінойсу. Я дуже вдячна за те, що є його частиною», – заявила лідер більшості у Сенаті штату Kimberly Lightford (D-Westchester).

«Подібно до того, як Іллінойс очолив країну як перший штат, який ратифікував Тринадцяту поправку, у 2021 році ми очолюємо країну у боротьбі зі структурним расизмом, завдяки стратегічному баченню лідера Lightford, члена Палати представників Ford, спікера Welch та усього Кокусу чорношкірих у Генасамблеї Іллінойсу», – зауважив Пріцкер.

Після підписання законопроєкту штат приєднався до Чикаго та округу Cook, які вже відзначають День скасування рабства. Наразі у 46 штатах цей день вже є оплачуваним державним святом. Іллінойс став 47-м.

Іллінойс відзначив нове свято, піднявши прапор, на якому зображено символіку Дня скасування рабства, над Капітолієм штату в Спрингфілді.

19 червня буде оплачуваним вихідним для держслужбовців і працівників державних освітніх закладів, якщо припадатиме на робочий день. Вперше оплачуваний вихідний на День скасування рабства буде у 2023 році.

Законопроєкт HB 3922 набуде чинності 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, Сенат США вже прийняв відповідний законопроєкт. Тепер його мають ухвалити у Палаті представників США.

«Цього тижня ми вшановуємо жінок, чоловіків, дітей, які потрапили у рабство, тих, хто уникнув рабства, і тих, хто боровся, щоб покласти край цьому ганебному періоду в історії нашої нації», – заявила Toni Preckwinkle, президент ради округу Cook. «Цього тижня ми нарешті демонструємо повагу та шану Дню скасування рабства, на які він заслуговує».

«Потрібно багато чого зробити для досягнення расової рівності, тож я беру на себе обов’язок виконувати це завдання. Як президент ради округу Cook, я зроблю все можливе, аби зосередити увагу на расовій справедливості в моєму офісі», – додала Preckwinkle.

Палата представників прийняла законопроєкт про виборну шкільну раду Chicago Public Schools

Мер Чикаго пропонує продавати алкогольні напої до півночі

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com