rss
07/25/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ У Львові започаткували конкурс для молодих композиторів імені Мирослава Скорика

Про це 1 червня, у річницю його смерті, повідомляє пресслужба Львівської національної філармонії.

Як зазначили у закладі, конкурс проводитиметься раз на два роки. Головним його завданням є підтримка і промоція симфонічної творчості нової ґенерації молодих українських композиторів, збереження та розвиток традицій національної композиторської школи, яскравим представником якої є Мирослав Скорик.

Оргкомітет прийматиме до розгляду твори для симфонічного оркестру тривалістю від 10 до 18 хвилин, які завершено не раніше, ніж за п’ять років до початку проведення Конкурсу (до 2021 року). Твір може мати попередні публічні виконання, однак не може бути нагороджений на інших композиторських конкурсах в Україні та за кордоном.

Учасниками можуть стати композитори, яким у 2021 році виповнюється не більше 40 років і які є громадянами України. Конкурс відбуватиметься у два тури. Для переможців передбачені грошові нагороди – від 20 тис. до 45 тис. грн.

Конкурсні матеріали подаються в електронному вигляді до 31 липня включно на електронну скриньку.

«Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика» організовує і проводить КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика» у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. Партнер Конкурсу – Львівська організація Національної Спілки композиторів України (ЛОНСКУ).

Нагадаємо, 1 червня виповнився рік з дня смерті Мирослава Скорика – всесвітньовідомого українського композитора, Героя України, лауреата Національної премії імені Т. Шевченка, лауреата міжнародних конкурсів. Народився у Львові, був співголовою Спілки композиторів України (2006-2010), художнім керівником Київської опери (2011-2016).

Книгу Мирослава Мариновича про 10 років ув’язнення в концтаборі та на засланні видадуть англійською мовою

«Маленькі бойки»: діти, які бережуть українську пісню

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com