rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Гідність мігрантів – головний пріоритет Міністерства внутрішньої безпеки

Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів (Department of Homeland Security) вважає за необхідне забезпечити гідність мігрантів. Про це заявив очільник міністерства Алехандро Майоркас (Alejandro Mayorkas) перед аудиторією юристів лівого спрямування.

Майоркас презентував себе захисником прав мігрантів у своєму виступі на національному з’їзді Американського конституційного товариства (ACS) у 2021 році.

«Гідність і верховенство закону – два основних орієнтири, до яких ми прагнемо і якими повинні керуватися у Міністерстві внутрішньої безпеки».

Майоркас вдавав з себе ангела-охоронця для тих, хто може захотіти мігрувати у Сполучені Штати, навівши на завершення свого виступу слова зі записки, отриманої в Службі громадянства та імміграції США, в якій йдеться: «Шановна пані офіцер, хочу повідомити вам, що я отримав дозвіл іммігрувати в цю велику гуманну країну. Я хочу подякувати вам і подякувати цьому великому народу за те, що дали мені притулок у вашій країні. Нехай Бог благословить вас, ви – мій ангел-охоронець. І нехай Бог благословить Америку за те, що вона врятувала мене».

«Це право, надане мігранту, є «основним принципом гідності та верховенства закону як необхідного засобу», – сказав Майоркас на завершення.

Однак він не розкрив жодних планів використання цього «необхідного засобу» для підвищення гідності самих американців, не один мільйон яких ризикують втратити гідність, оскільки Майоркас залучає в країну нескінченну кількість мігрантів, котрі фактично націлюються на робочі місця, будинки та життєві перспективи американців.

У промові Майоркаса, що складається з 2100 слів, не знайшлося жодного слова про втрачену гідність багатьох мільйонів американців, які втратили дохід і добробут через наплив бідних мігрантів. Він не згадав американців, які стали жертвами нелегальних мігрантів-злочинців і наркоділків. Він нічого не сказав про американців, від яких відмовилися компанії, що прагнуть скористатися дешевою робочою силою, наданою агентством Майоркаса. І він не висловив вдячність американцям, які прийняли його як дитину-мігранта в 1960 році.

У квітні Майоркас дозволив в’їзд у країну 90 тис. економічних мігрантів додатково до річного притоку – приблизно одного мільйона легальних іммігрантів і двох мільйонів тимчасових робітників.

5 червня видання The New York Times повідомило, що нестача робітників і високий попит на робочу силу при президенті Дональду Трампу в 2019 році змусили компанії надавати американцям кращі умови й оплату праці. «Взаємовідносини між американськими підприємствами та їхніми співробітниками зазнають глибоких змін: вперше робітники отримують перевагу. Фактично ціле покоління менеджерів, які звикли працювати в умовах великої кількості робітників, змушене вчитися працювати в умовах браку робочої сили».

Досі законодавці-республіканці вважали за краще не питати Майоркаса про економічні наслідки його політики для американських виборців і їхніх сімей.

Але Майоркас показав, що він підтримує мігрантів, а не американців.

У своєму виступі він розповів про стрес, який він пережив, відвідавши у Кенії приблизно в 2010 році табір для мігрантів, що був заповнений багатьма тисячами втікачів із Сомалі. Він продовжив: «І я повернувся в Штати, розмірковуючи над безліччю питань, звичайно, про те, чи можемо ми вважати себе цивілізованим світом чи ні, хто ми і, що важливіше, ким хочемо бути?».

У лютому 2021 року Майоркас вступив на посаду, урочисто запевнивши, що підтримуватиме і захищатиме Конституцію Сполучених Штатів від усіх ворогів, зовнішніх і внутрішніх.

Але Майоркас не вважає себе американцем, запевняє директор Центру імміграційних досліджень Марк Крікорян (Mark Krikorian): «Він просто не вважає, що відповідальність перед своєю країною повинна бути вищою, ніж перед іншими країнами. Це докорінно суперечить Конституції та ідеї демократичного врядування, але це – його світогляд. Просто люди, які стоять на чолі держави, не повинні мати такі погляди».

Він додав: «Більшість людей вважають своїм головним обов’язком добробут своїх родин, при цьому у них є більше обов’язків перед членами своєї сім’ї, ніж перед сусідами, більше обов’язків перед сусідами, ніж перед чужинцями в своїй країні, більше обов’язків перед своїми співвітчизниками, незалежно від того, знають вони їх особисто чи ні, ніж перед іноземцями. Така ієрархія обов’язків сприймається більшістю людей як щось само собою зрозуміле, оскільки це – здоровий глузд».

Постамериканська перспектива, яка наразі домінує в адміністрації Майоркаса і у більшості лівих, а також у деяких правих, полягає у тому, що вони не несуть жодних особливих зобов’язань перед власною країною.

За словами Крікоряна, відкриті кордони – це версія американської імперії для лівих. «Справа – неоконсерватори, які бачать у Сполучених Штатах світового поліцейського. Ліві бачать США як світового соціального працівника».

Майоркас – не академік. Бюджет його відомства – понад $50 млрд, і Майоркас використовує свої бюрократичні та керівні повноваження, щоб протягнути величезну кількість економічних мігрантів через дірки в імміграційному законодавстві, навіть якщо Конгрес створив ці щілини для невеликої кількості переслідуваних осіб, мандрівників, які застрягли або отримали поранення, постраждалих дітей.

Майоркас у своїй промові перерахував способи, за допомогою яких буде змінено існуючі міграційні правила, що захищають права американців на власне суспільство і на свій національний ринок праці.

При президенті Дональдові Трампу суди законно депортували багатьох економічних мігрантів, але Майоркас використовує своє право на умовно-дострокове звільнення, щоб анулювати ці рішення суду й допомогти деяким мігрантам повернутися у Сполучені Штати. Він також прийняв рішення закрити два центри утримання під вартою, оскільки «вважав, що утримання осіб під вартою принижує їхню гідність».

Федеральний закон називає нелегальних мігрантів «нелегальними іноземцями». Але Майоркас видав директиву, в якій йдеться: «Ми повинні називати цих людей «негромадянами», для того щоб їхній статус не утискав їхню гідність як індивідуумів».

Майоркас також послався на «гідність» як на причину для надання молодим мігрантам і дітям юридичної допомоги, яку Конгрес ніколи раніше не фінансував.

Постанова адміністрації Трампа про «громадські збори» конкретизувала давній закон, що забороняє видачу грін-карт мігрантам, які будуть покладатися на допомогу платників податків. Майоркас припинив забезпечувати дотримання цього правила: «Я вважав, і ми всі в Міністерстві вважали, що скасування цього правила не тільки поверне гідність процесу, а й відповідатиме верховенству закону».

Майоркас надає дозволи на роботу щонайменше 600 тис. осіб, які були привезені до Сполучених Штатів в дитинстві нелегальними мігрантами, незважаючи на їхній невизначений статус. «Ми відновили й зміцнюємо програму налагоджених дій для дітей, програму DACA», – зауважив він.

За його словами, прикордонники та співробітники імміграційної служби можуть образити гідність мігрантів, якщо будуть висловлювати свою ненависть до них.

«Навіть у боротьбі з COVID питання гідності стоять на першому місці», – сказав він і висловив рішуче прагнення забезпечити мігрантів, незалежно від їхнього статусу, фінансовою допомогою за рахунок платників податків.

Майоркас протягом усього свого виступу практично не робив відмінностей між американцями й іноземцями або між легальними іммігрантами та нелегальними мігрантами. Він навіть заявив, що метою відомства є обслуговування мігрантів, а не 330 мільйонів американців, яким потрібні безпечні кордони й право на працю.

Крікорян зауважив: «Прогресивні керівні кола розглядають американську імміграційну політику як соціальне забезпечення іноземних громадян, які хочуть поселитися тут, замість того, щоб дбати про американський народ, на який вони фактично працюють». «Майоркас, можливо, і не бачить конфлікту між його особистістю як захисником гідності мігрантів і його офіційними обов’язками в адміністрації США», – зазначив Крікорян, додавши, що Майоркаса не хвилює, який вплив його політика підтримки мігрантів має на американців.

При цьому позиції Байдена та Майоркаса явно суперечать одна одній, оскільки Байден вважає, що насамперед роботою потрібно забезпечити американців.

Майоркас – затятий прихильник твердження часів «холодної війни» про те, що Америка – це «країна іммігрантів».

Це твердження суперечить багаторічним результатам опитувань, які показують масову опозицію до трудової міграції та притоку тимчасових працівників. Ця опозиція показує солідарність, з якою американці ставляться одне до одного.

Міграція призводить до перетоку грошей від працівників до роботодавців, від сімей до інвесторів, від покупців житла до інвесторів, від технологій до некваліфікованих робіт, а також із червоних штатів у сині, з центральних штатів у такі прибережні, як, наприклад, Нью-Йорк.

Опозиція виборців до підтримуваної елітою економічної міграції співіснує з підтримкою легальних іммігрантів і деякою симпатією до нелегальних мігрантів. Але лише меншість американців – переважно ліві – підтримують недобросовісні опитування, які просувають лозунг 1950-х років про «країну іммігрантів».

Автор: Neil Munro

Джерело: Breitbart (https://www.breitbart.com/immigration/2021/ 06/09/mayorkas-dignity-of-migrants-is-foremost-dhs-priority/)

Чикаго та Іллінойс вийшли з карантину. Усі обмеження скасовано, окрім носіння масок у громадських місцях

В Evanston вперше в США почнуть виплачувати репарації чорношкірим мешканцям

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com