rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Lynne Lechter: «То називайте мене «pacисткою»

Найгірше прізвисько в сьогоднішній Америці, яке істеричні розманіжені студенти (snowflakes), BLM і пропагандисти критичної pacової теорії роздають наліво і направо з будь-якого приводу і без приводу, це – pacист.

У сьогоднішньому соціальному середовищі, якщо в людини не той колір шкіри, не ті віра і походження, приналежність не до тієї політичної партії, значить, вона – pacист. Але це може стосуватися половини населення країни. То у чому ж проблема?

Оскільки звинувачення стало настільки безглуздим, в тому сенсі, що воно охоплює все – від пиття Coke до правильної відповіді з математики, воно втратило своє первинне значення.

Отже, в наш божевільний час, коли все визначається з точністю до навпаки, називайте мене pacисткою.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що рух BLM, незалежно від його первісної мети, перетворився на марксистську, антиамериканську, антисемітську pacистську групу ненависті, яка відкидає сімейні цінності.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що і антисіонізм, і антисемітизм – це одна і та ж ненависть до євреїв, яка існує протягом століть.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що антисемітизм, що трапляється серед крайніх правих, незначний у порівнянні з дуже гучним антисемітизмом, що росте, відкрито об’єднуючи демократів, які контролюють Конгрес.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що американські євреї в демократичній партії продали Ізраїль і їхніх побратимів у Сполучених Штатах, бо не протистояли ненависті та брехні, що сповідує Ільхан Омар і її четвірка в Конгресі (сьогодні тільки 12 із 33 євреїв-демократів висловили заклопотаність позицією Омар).

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що бунти, мародерство та спалювання американських міст – злочини, і були організовані, щоб залякати американців і змусити їх голосувати за Байдена в обмін на запобігання майбутньому насильству.

Я повинна бути расисткою, оскільки ненавиджу лицемірство губернаторів, що допускають масові заворушення під час пандемії COVID-19, але не дозволяють релігійним людям збиратися на богослужіння.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що на руках губернаторів Куомо та Вулфа кров пенсіонерів, хворих на COVID-19, яких вони скеровували в будинки для людей похилого віку, що спричинило безглузді смерті тисяч нещасних людей.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що незаконна імміграція – не тільки аморальна, але і антиамериканська, адже в результаті вона позбавляє американців робочих місць, а вартість утримання нелегалів утричі перевищує вартість щомісячного соціального забезпечення самих американців.

Напевно, я дійсно ставлюся з упередженням до нашої «вільної» преси, оскільки вірю, що вона – не тільки не вільна, але і не достовірна. Це – просто повторення бездумних пропагандистських гасел Демократичної партії.

Я повинна бути расисткою, оскільки вірю, що студенти коледжів, які блокують виступи ораторів, котрі мають протилежну точку зору, порушують свободу слова.

Я повинна бути расисткою, оскільки не можу зрозуміти необхідність випинати свою автентичність. Просто будьте самі собою. Більшості з нас наплювати на вашу сексуальну орієнтацію.

І насамперед: не мовчіть через страх, що вас обізвуть pacистом або, що ще гірше, звільнять. Трудове законодавство передбачає захист незаконно звільненої людини.

Зробіть правильний вибір і не звертайте уваги на ярлики, які на вас навішують.

Автор: Lynne Lechter

Джерело: American Thinker (https://www.americanthinker.com/blog/2021/06/so_call_me_racist.html)

Чикаго та Іллінойс вийшли з карантину. Усі обмеження скасовано, окрім носіння масок у громадських місцях

В Evanston вперше в США почнуть виплачувати репарації чорношкірим мешканцям

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com