rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Спадкоємець Fox News витратив 20 мільйонів доларів на боротьбу з Трампом

Джеймс Мердок, спадкоємець Fox News, відповідно до нового звіту, витратив 20 мільйонів доларів на боротьбу з переобранням Дональда Трампа в 2020 році і ще 100 мільйонів доларів направив через некомерційну організацію для підтримки лівих політичних груп.

За даними CNBC, Джеймс і його дружина Кетрін Мердок активно підтримували демократів та інші ліберальні, безпартійні організації. Такий висновок можна зробити при розгляді податкових декларацій за 2019 рік Quadrivium, некомерційної організації, яку контролює подружня пара. Компанія Quadrivium була заснована в 2014 році.

Широко відомо, що молоді Мердоки підтримали кандидатуру президента Джо Байдена, але про 100 мільйонів доларів пожертвувань для демократів та інших PAC відомо мало, оскільки вони, як повідомляє CNBC, були спрямовані через Quadrivium.

За даними Forbes, статки сім’ї Мердока становлять 22 мільярди доларів.

Сім’я контролює Fox Corp і News Corp. Брат Джеймса, Лахлан Мердок, – генеральний директор Fox, материнської компанії Fox News.

У той час як батько Джеймса, 90-річний мільярдер Руперт Мердок, і брат Лахлан вважаються переконаними республіканцями, Джеймс повідомив своїм колегам, що після смерті батька він і його ліберальніші сестри контролюватимуть сімейну імперію і сам канал Fox News.

Раніше цьогоріч Financial Times повідомила, що після отримання контролю Джеймс і його сестри не планують продавати Fox News, але перетворять його на мейнстрімний ЗМІ.

У 2019 Джеймс і Кетрін виділили понад 25 мільйонів доларів на гранти, зокрема, за кількома політичними причинами, такими, як боротьба зі зміною клімату та допомога у явці виборців.

Але це був далеко не весь обсяг фінансування, пов’язаного з виборами 2020 року, на умовах анонімності повідомило CNBC джерело, близьке до сім’ї.

Згідно з податковим документом, у 2020 році в бюджеті Quadrivium було 100 мільйонів доларів – у тому ж році Джеймс був генеральним директором 21st Century Fox, перш ніж компанію купив Disney за 71 мільярд доларів. У той час він також був членом ради директорів News Corp.

Quadrivium виділила понад 43 мільйонів доларів для кліматичних організацій, починаючи із 2019 року, і понад 38 мільйонів доларів (14 мільйонів доларів у вигляді пожертвувань Quadrivium і 24 мільйони доларів – у вигляді індивідуальних пожертв від пари) до виборчих організації, наприклад, щодо захисту прав виборців.

Виборчі штаби в Джорджії, де республіканці програли два тури виборів до Сенату 5 січня, також отримали пожертвування від цієї пари.

Джеймс також підписав публічну заяву проти «будь-якого дискримінаційного законодавства або заходів, що обмежують або заважають будь-якому виборцю, який має право, мати рівну й справедливу можливість проголосувати».

У тому, що було сприйнято як не настільки завуальоване відсилання до Fox News, Джеймс напав на консервативні ЗМІ, які підтримували президента Трампа стосовно виборів 2020 року.

Мердок заявив, що такі ЗМІ «поширюють брехню».

«Збиток – величезний. Заворушення в Капітолії є переконливим доказом того, що те, що ми вважали небезпечним, дійсно так і є. Ті ЗМІ, які поширюють брехню серед своєї аудиторії, вивільнили підступні й неконтрольовані сили, які будуть з нами роками», – сказав Джеймс Financial Times після протестів 6 січня біля Капітолію.

Серед сум і одержувачів, зазначених у звіті:

11 млн доларів – Фонду захисту навколишнього середовища, опікуном якого протягом багатьох років є Кетрін Мердок;

2,5 млн доларів – для некомерційної організації Democracy Works Inc., яка допомагає реєструвати людей для голосування;

2 млн доларів – для некомерційної групи Represent.Us, до якої належать представники голлівудської еліти Джей-Джей Абрамс, Майкл Дуглас і Дженніфер Лоуренс, і які працюють над тим, аби «прийняти потужні закони штату й місцеві закони, які виправлять нашу зламану систему виборів і зупинять політичну корупцію»;

1 млн доларів – для Центру правосуддя Бреннана.

Представник пари відмовився коментувати повідомлення CNBC.

Джерело: Newsmax (https://www.newsmax.com/newsfront/james-murdoch-democrats-fox-trump/2021/06/10/id/1024573/)

Чикаго та Іллінойс вийшли з карантину. Усі обмеження скасовано, окрім носіння масок у громадських місцях

В Evanston вперше в США почнуть виплачувати репарації чорношкірим мешканцям

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com