rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ CTA презентувала візуалізацію нової залізничної станції у Loop

В CTA оприлюднили нові дизайнерські зображення залізничної станції на State and Lake минулого тижня.

Нова станція замінить існуючу споруду, яка була побудована у 1895 році і була другою за завантаженістю станцією у Loop («L») у 2019 році.

Новий дизайн від TranSystems / Skidmore, Owings & Merrill (SOM) передбачає відкриті для громадськості балкони, що виходять на північ і південь, для огляду State Street, Чиказького театру та інших визначних місць.

Розмір платформи збільшиться вдвічі, а скляний навіс захистить пасажирів від дощу та снігу. Критий перехід з’єднуватиме внутрішню та зовнішню платформи.

«Зважаючи на те, що станція State and Lake, яка належить CTA, розташована у самому серці Чикаго, ми повинні прокласти шлях до її повної модернізації та зробити її легкодоступною для всіх пасажирів», – наголосила мер Лорі Лайтфут. «Окрім доступності, цей проєкт також демонструє наше самовіддане бажання відродити Loop, що є економічним двигуном і культурним центром нашого великого міста».

«Перехрестя State і Lake Streets є знаковим місцем у самому центрі Чикаго. Воно заслуговує на станцію, котра сміливо констатує, що задовольняє потреби транзитних пасажирів у ХХІ столітті», – заявив Dorval R. Carter -молодший, президент CTA.

Нова станція також матиме чотири ліфти на кожному куті вулиць State і Lake. Наразі теперішня станція не має ліфтів. Зв’язок між станцією «L» та сусідньою станцією метро Red Red на State Street також буде покращено.

Після завершення проєкту та його фінансування очікується, що будівництво триватиме три роки й коштуватиме 180 мільйонів доларів.

Чикаго та Іллінойс вийшли з карантину. Усі обмеження скасовано, окрім носіння масок у громадських місцях

В Evanston вперше в США почнуть виплачувати репарації чорношкірим мешканцям

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com