rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Чикаго та Іллінойс вийшли з карантину. Усі обмеження скасовано, окрім носіння масок у громадських місцях

Чикаго стало найбільшим містом у країні, яке повністю вийшло з карантину. У місті немає обмежень щодо кількості відвідувачів у барах, ресторанах, тренажерних залах чи інших великих закладах, а також немає вимог щодо соціального дистанціювання.

Однак маски досі потрібно носити у громадському транспорті, в аеропортах, лікарнях, школах і деяких інших громадських місцях. Власники закладів також можуть вимагати дотримуватись їхніх вимог, коли йдеться про носіння масок і дистанціювання.

Губернатор Дж. Пріцкер заявив: «Я запрошую всіх мешканців Іллінойсу відчути радість цього моменту, одночасно усвідомлюючи, що ця пандемія досі присутня у всьому світі... Коли ми робимо цей наступний крок вперед, робімо це з оновленою здатністю співчувати, об’єднуватися та цінувати можливість кожного дня приносити радість одне одному».

Мер Чикаго Лорі Лайтфут, очільниця департаменту охорони здоров’я Чикаго – д-р Allison Arwady та інші керівники міст виступили 11 червня під час урочистого виходу у районі Gibsons Italia.

«Завдяки неймовірному прогресу, якого ми досягли у нашій місії щодо припинення поширення COVID-19, я із задоволенням повідомляю, що ми можемо безпечно перейти до 5 етапу і стати першим великим містом у країні, котре повністю виходить із карантину», – зауважила мер Лайтфут. «Наші постійні зусилля щодо вакцинації, орієнтовані на забезпечення справедливості та загальну взаємодію, здійснили суттєвий вклад у подолання пандемії COVID-19 і призвели до появи найнижчого відсотка осіб із позитивною реакцією на коронавірус із початку пандемії. Цей прогрес, а також постійні ініціативи, такі як Open Chicago, дозволили нам безпечно зняти обмеження на кількість відвідувачів і дозволити нашим мешканцям займатися тими видами діяльності, які їм найбільше до душі».

Міська влада Чикаго у співпраці з Raise Marketplace і World Business Chicago планує до 4 липня подарувати сотні подарункових карток мешканцям міста. Подарункові картки на 250 доларів везунчики отримають у всіх 77 районах Чикаго. Таким чином влада намагається заохотити людей повернутися до місцевого бізнесу. Подарункові картки можна використовувати на Raise Marketplace у понад 4000 магазинах і ресторанах міста.

Місто також оголосило, що співпрацює із фестивалем Lollapalooza, щоб роздати 1000 одноденних абонементів повністю вакцинованим мешканцям міста. Це – ще один із видів стимуляції людей активніше вакцинуватися.

Наразі, як стверджують міські чиновники, 97% нових хворих і госпіталізованих – не вакциновані люди.

Незважаючи на появу нових хворих, прогнози влади – досить оптимістичні, оскільки понад 60% населення штату вже вакциновано. Окрім цього, влада штату постійно стимулює мешканців вакцинуватися.

«Ми бачили, що усе відбувається досить добре, коли в США є вакцина. Думаю, ви бачили, як усе відбувається на міжнародному рівні, бачили, як вихід із карантину триває у країнах, у яких було дуже мало вакцин», – зазначила Allison Arwady.

В Evanston вперше в США почнуть виплачувати репарації чорношкірим мешканцям

CTA презентувала візуалізацію нової залізничної станції у Loop

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com