rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Прощавай, школо! Канікули – ура!

Радість і сльози, веселі вірші і щем у грудях, передчуття відпочинку і усвідомлення того, що вже на рік будеш старший – усе це сплітається у святі останнього дзвоника.

Мабуть, найочікуванішим і, водночас, найбільш радісним та, разом з тим, ще не до кінця зрозумілим є цей день для десятикласників – випускників школи українознавства імені Андрея Шептицького при парафії св. Йосипа Обручника. Це було їхнє свято, свято закінчення школи, закінчення ранішніх пробуджень щосуботи, прощання з учителями, танець із батьками… Терпко, тремтіння сліз на очах, відчуття того, що вже подорослішали, та все одно залишились дітьми, тими маленькими, проте на десять років мудрішими, на голову вищими, мужнішими, уважнішими…

Title  Title Title
 Рік наш останній 2020-2021
Підготував сюрприз нам не один!
Та був між ними - як би сказати -
Сюрприз, що називається «карантин»!

Вітання, напутні слова від отця Богдана Налисника, від класного керівника п. Люби Ткачик, від представників каси «Самопоміч», від директора школи п. Ніни Данилюк, від батьків – хвилювання випускників було відчутним, адже уся увага на них – вони і ведучі, і учасники, і головні герої… Віриться, що усе, що набажали, буде втілене у життя, здійсниться та усвідомиться, нехай не відразу, проте не пройде повз них!

П’ятикласники також попрощалися зі своєю першою вчителькою Іриною Панчишин – відпускати від себе своїх ще недавно першачків також нелегко, адже росли, змінювалися, разом тішилися першим успіхам, першій правильно написаній літері, першому прочитаному реченню!

Привітали усі присутні і дошкільняток – майбутніх першачків, які уважно спостерігали за усім, що відбувалося на сцені!

Title  TitleTitle 

Прощатися важко, кожного року, відпускаючи у світ випускників, ніби відриваєш часточку себе, але розумієш, що у них усе лише починається, вони будуть досягати своїх вершин, удосконалювати свої таланти, і віриться, що пронесуть у серцях любов до України, до землі своїх батьків та прадідів, що залишаться Людьми з великими і відкритими серцями!

Нехай їм щастить у всьому!

Асоціація «Самопоміч» – інформаційний центр української громади Чикаго

Зелені свята в парафії Української Православної церкви Святої Трійці

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com