rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Шпигунська активність Росії сягнула рівня «холодної війни» – глава спецслужби ФРН

Діяльність російських шпигунів у Німеччині, за оцінками розвідки ФРН, сягнула рівня, який спостерігався за часів холодної війни.

Таку думку висловив глава Федерального відомства з охорони конституції Німеччини Томас Гальденванґ, передає DW.

«Досягнутий рівень був нам відомий лише з часів холодної війни», – цитує агентство керівника німецької спецслужби. В інтерв’ю німецькій газеті Welt am Sonntag він уточнив, що російська розвідка має до Німеччини багатоплановий інтерес «практично у всіх політичних сферах» – це і зовнішня політика, і політика озброєнь, оборонна політика та політика ЄС, і насамперед – політика санкцій проти Росії.

«Методи стають дедалі грубішими, а способи – дедалі жорстокішими», – зазначив Гальденванґ, нагадавши про вбивство Зелімхана Хангошвілі в Берліні у 2019 році, в якому прокуратура ФРН обвинувачує російські державні структури.

За словами глави Федерального відомства з охорони конституції, використовуючи велику кількість агентів, російські спецслужби намагаються «встановити контакти в середовищі осіб, що приймають політичні рішення».

Глава Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) Бруно Каль додав у спільному інтерв’ю з Гальденванґом, що такі країни, як Китай і Росія, використовують у Німеччині «нові засоби» з метою розвідки. За його словами, ці країни намагаються забезпечити собі перевагу і посіяти розбрат між західними державами за допомогою найрізноманітніших методів.

Два Віктори

Мій СУМ — особисті міркування

Два Віктори#2021-23 (06/09/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com