rss
08/03/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Андрій Нечай. Моя Україна: багатства надр української землі

Передмова Віктора Жердицького:

«Ось справжня ціль земельної афери Зеленського — розпродаж наших надр, які оцінюються в 500 разів дорожче, ніж сільгоспземлі!

Зеленський та його маріонетки через «ринок землі» віджимають у нас безцінні багатства надр і землі, що оцінюються у 200 трильйонів доларів.

Національне багатство належить усім українцям і повинне стати матеріальною основою заможного життя для багатьох поколінь.

У статті Андрія Нечая, геолога, поета Майдану, розкрито розміри й ціну корисних копалин, які є основною метою земельного дерибану, що розпочнеться з 1 ЛИПНЯ 2021 року».

*****

«МОЯ УКРАЇНА: ЗЕМЛЯ дана Господом Українцям не для торгівлі!

ЗЕМЛЯ – то основа Української Нації та неподільна загальнонародна власність, яка може бути передана тільки у користування винятково громадянам України на найжорсткіших умовах дбайливого хазяйнування на ній для спільного блага!

Господь дав нам найкращу у Світі ЗЕМЛЮ, щоб на ній в труді та мирі ріс й множився Український Рід, а не для вирощування стомільйонних врожаїв соняху чи рапсу.

Не вигода та нажива олігархів має стати мірилом господарювання на ЗЕМЛІ й в Україні, а покращення життя українського народу та його примноження.

Коли Господь наділяв різні народи та землі всіляким добром, в нього випадково – а, може й навмисно, розкрився мішок зі скарбами, і вони густо просипались на Україну… Збирати йому було ніколи — і вийшло, що на малесеньку цяточку на карті Землі, де є Україна, припало безліч скарбів – значно більше, ніж будь-де у світі. На додаток Він подарував Україні найкращу у світі землю, достатньо води, помірний клімат, багато сонця, рівнини та все інше, необхідне для щасливого життя. Тільки живи, працюй та примножуй дане Господом. Де ще в світі ви знайдете таку концентрацію Божих дарів? НІДЕ. Господь помилувався врешті працею своєю – і залишив Рай на землі… Недарма це місце зветься Ук-РА-їна!

Ви ніколи не замислювались, ЧОМУ Господь так наділив українців? За які такі заслуги? Чи це, може, кара за якісь гріхи? Дати нам найбагатшу в світі землю, щоб ми не вилазили сотнями років з нескінченних війн за неї, бо хто тільки не хотів та не хоче загарбати її?

Тільки подумайте: нас менше ніж 0,5 % людства, займаємо жалюгідні 0,4 % земної суші, а маємо аж 9 % всіх світових чорноземів, здатних прогодувати третину людства… 75 % ріллі не має жодна країна світу — 44 мільйони гектарів, з яких 28 мільйонів — то найкращі ЧОРНОЗЕМИ!

Крім того, ми ще маємо 4-те місце у світі за кількістю та вартістю природних ресурсів і корисних копалин! Україна – чи не єдина країна у світі, що зі 120 видів відомих людям корисних копалин має в своїх надрах 117! Та ще й у величезних кількостях.

То чим же нас Господь нагородив на додаток до землі?

Україна має величезні потенційні поклади материкового газу — близько 80 трильйонів кубічних метрів, до 100 трильйонів газогідратів у шельфі Чорного моря загальною вартістю (за сучасними цінами) близько 50 трильйонів доларів! Навіть розвіданих запасів материкового газу понад 2,8 трильйона кубічних метрів, а шельфового — вже 6,0 трильйонів. Ми мали б видобувати щонайменше 250 мільярдів кубічних метрів газу щорічно і за 2—3 роки незалежності стати справді енергетично незалежною державою, та ще й забезпечувати українським газом усю Європу, постачаючи туди 200 мільярдів кубічних метрів щорічно. Ми могли б мати колосальні кошти на розвиток держави та покращення нашого життя (до 50 мільярдів доларів щорічно), а не добувати ті жалюгідні 17 мільярдів кубічних метрів, про які нам постійно бреше влада, обкрадаючи дикими цінами, тарифами, та ще й «циганить» під проценти копійки в МВФ, замість самим заробляти сотні мільярдів доларів…

Це не враховуючи сланцевий газ, потенційні поклади якого у нас одні з найбільших у світі. А правда проста: на двох третинах газових свердловин добувають газ «втемну», а практично всі занижують їхні дебітні показники… Чи влада цього НЕ знає? Знає! І має з того свою «бандитську» частку! І приблизно 60 — 80 мільярдів кубічних метрів газу щорічно продає у Європу під виглядом російського…

Щорічно газу крадуть десь на 20 мільярдів доларів. Колись же ми добували тільки на Бориславщині по 70 мільярдів кубічних метрів газу та забезпечували ним увесь СРСР та 4 країни Європи

Україна має величезні поклади НАФТИ, обсяги якої сягають понад сотні мільйонів тонн і яку оцінюють трильйонами доларів. Навіть Джозеф Байден зауважив нещодавно, що Україна має найбільші поклади нафти в Європі. І постає просте питання: чому ми у радянські часи добували 15 мільйонів тонн нафти щорічно лише на Львівщині та забезпечували себе та половину СРСР і європейських друзів високоякісним пальним, а нині цього не робимо? Як так сталося, що минулого року добуто лише жалюгідні 1,6 мільйона тонн? І це тоді, коли нафту та газ знайдено на території всієї України — на Сумщині, Харківщині, Донеччині, Одещині, Полтавщині, а на Волині взагалі маємо «нафтовий Клондайк»? Що, нафта зникла? Неправда! Вона вже сама з землі вибирається — поїдьте хоч на Львівські старі родовища, та й побачите. На жаль, 30 років щодо нафти й газу нас обманюють, а також обкрадають наші надра! Куди ділись понад 10 000 нафтових свердловин? А нікуди! Качають «чорне золото» у Білорусь, Прибалтику, а нам везуть мільйони тонн палива та заробляють на нашій нафті 20 мільярдів доларів щорічно! Я надіюся, що жодна розумна людина не повірить статистичним даним, за якими Польща нині використовує 25,1 мільйона тонн нафти, не маючи ЖОДНОГО родовища, а Україна тільки 8,4! Навіть брехати правдиво не навчилися…

Ми маємо найбільші у світі поклади ЗАЛІЗА — 20 % світових запасів; тільки розвіданих 70 мільярдів тонн, а потенційно є значно більше – під 200. А це ще, щонайменше, на 30 трильйонів доларів. Найбільші у світі поклади марганцю – 3 мільярди тонн на 7 трильйонів доларів. Нікелю й кобальту — сотні тисяч тонн на 600 мільярдів доларів. Навіть поклади вугілля — одні з найбільших у світі. І тільки розвіданого понад 40 мільярдів тонн на 2 трильйони доларів, а потенційна кількість більша в рази… А хто з олігархів платить ренту до бюджету? Та практично ніхто! Усе вивозиться через офшори…

Поклади ТИТАНУ в Україні унікальні — понад 20 % усіх світових запасів.Уже зараз розвідано титанових руд понад 200 мільйонів тонн на 400 мільярдів доларів… Україна може 440 років забезпечувати титаном увесь світ!

З ЛІТІЄМ взагалі диво-дивне! Влада настільки забрехалася, що дані про його поклади визнала державною таємницею. Для того, щоб була можливість красти безбожно, безкарно та без податків і сплати ренти! А це – один з найбільших скарбів України! Літій, берилій, тантал, церій – рідкоземельні надсучасні метали на трильйони доларів, за якими майбутнє, адже їх використовують у комп’ютерній техніці та найновіших технологіях.

Запасів УРАНУ в Україні також на сотні років, і це мільйони тонн на сотні мільярдів доларів

АЛЮМІНІЮ, МІДІ — невичерпні запаси, тільки добувай і розбудовуй економіку держави

За покладами РТУТІ-КІНОВАРУ Україна на 2-му місці у світі

Колись скіфи мали гори золота, добутого у причорноморських степах. Чи воно десь зникло? Та в жодному разі! В Україні є десятки родовищ ЗОЛОТА і ПЛАТИНИ. Найбільші в світі КІМБЕРЛІТОВІ ТРУБКИ, у яких добувають алмази — і ті в Україні! Для прикладу, біля Вінниці трубка має діаметр 6,5 кілометрів, а в Росії, у Мирному, — «найбільша» у світі 1,4 кілометра, тобто у 5 разів менше. І таких в Україні – десятки!

КАЛІЙНІ СОЛІ посідають за покладами 4-те місце у світі. І їх на трильйони доларів

КАМ’ЯНОЇ СОЛІ — невичерпні родовища, щороку її по 4 мільйони тонн експортуємо

Гігантські родовища КАОЛІНУ, що є найкращим у світі і який японці вивозять на виробництво найкращого фарфору та фаянсу

Та ще безліч скарбів у нашій землі! НЕ ЗЛІЧИТИ СКАРБІВ УКРАЇНИ. Ще сотня необхідних людині копалин, крім головних перелічених, у нас є! І складається враження, що корисних копалин приблизно на 200 трильйонів доларів (за оцінками світових експертів) чекають у наших надрах, аж поки їх не вкрадуть разом з землею нові «хазяї»… Замість служити нашому народу.

Простий розрахунок: Україна має 28 мільйонів гектарів найкращих в світі чорноземів (таких у Європі НЕМАЄ взагалі) і вони б мали коштувати щонайменше 100 тисяч доларів за один гектар. Та візьмемо «скромніше» — по 40 тисяч доларів за один гектар чорнозему та по 20 за 17 мільйонів гектарів ріллі. Маємо правдиву найменшу вартість нашої землі на рівні 1,5 трильйони доларів! А в надрах землі – у понад сто разів більше!

А наша влада оцінює нашу землю разом з надрами аж у жалюгідні 100 мільярдів доларів. Але ж вона – безцінна!

То ж ДУМАЙТЕ, братове. І визначайтеся, де Рай земний, і чи він вартий, щоб за нього боротися!? Особливо, у порівнянні з пустелями, наприклад, Ізраїлю. Чи, можливо, наша земля НЕ ТИМ дісталася? Бо Бог дав – він і забере у нездар і нікчем.

Чи ми вже нездатні до боротьби навіть за своє майбутнє? І щезнемо, як тисячі народів до нас, які не проявили щирого бажання вижити, розвинутись і примножитись на найкращій у світі землі, дарованій нам Господом?

Україна — це краща у світі ЗЕМЛЯ,

Синє небо і сивий Дніпро,

Чорне море, високі Карпати!

Що найкращого в Господа

біля серця було —

Він зібрав, щоби нам передати!

Передав для життя

все найкраще, що мав,

Щоб щасливо й заможно жилося.

Тільки розуму й совісті нам не додав —

Мабуть, більше для нас не знайшлося?

Чи Господь недодав, чи диявол забрав,

Чи самі по світах розгубили...

Тільки що ж ми за люди нездарні такі?

Що з України рай не зробили!?

Та в нас вірить Господь і наказує нам

Лад навести в Шевченковім краї!

І я знаю: ми зробимо РАЗОМ, брати,

Україну омріяним Раєм!

Геолог, поет Майдану Гідності Андрій Нечай

Джерело: Суспільна система. http://ukr-merezha.com/docs/55-moya-ukrayina.html

P.S. Підготувала до друку Лідія Корсун.

Два Віктори

Мій СУМ — особисті міркування

Рівні Війни#2021-29 (07/21/2021)
Думки з Facebook#2021-29 (07/21/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com