rss
08/02/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Світовий Конґрес Українців очолив глобальну адвокаційну кампанію на підтримку надання Україні Плану дій щодо членства у НАТО

Напередодні Саміту НАТО в Брюсселі, який відбудеться 14 червня, Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українські громади та друзів України звернутися до очільників держав-членів НАТО на підтримку прискорення надання Україні Плану дій щодо членства у НАТО. Саміт відбудеться під час безпрецедентної ескалації російської агресії в регіоні, яка ясно свідчить, що Росія є невідворотною загрозою для Європи та всіх держав-членів НАТО.

Складові організації СКУ в 30 державах-членах НАТО, зокрема – в ЄС, Туреччині, Канаді та США активно співпрацюють з очільниками урядів, мас-медіа та лідерами думок для того, щоб отримати підтвердження відданості НАТО до Плану дій щодо членства (ПДЧ) для України.

Українські організації в Канаді, США, Бельгії, Франції, Німеччині, Угорщині, Португалії, Туреччині та інших уже звернулися до урядів своїх держав із закликом підтримати євроатлантичні прагнення України та чітко висловитися на підтримку ПДЧ для України. Президент СКУ звернувся до Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга 25 травня із закликом до Альянсу прискорити працю над ПДЧ для України.

Протягом кількох тижнів перед Самітом НАТО СКУ та його складові організації в усьому світі проводять серію зустрічей та публічних дискусій з високопоставленими урядовцями та провідними експертами щодо візії НАТО для України.

СКУ закликає українські громади по світу долучитися до цієї потужної глобальної адвокаційної кампанії, а саме:

- написати листи та організувати зустрічі з політичними діячами та урядовцями, провідниками громадянського суспільства та експертною спільнотою;

- написати статті до національної преси;

- залучити інші етнокультурні спільноти та друзів України до підтримки цієї кампанії;

- провести публічні дискусії, консультації та адвокаційні заходи.

«Членство України в НАТО є найнадійнішим та найшвидшим шляхом до миру й безпеки в Україні. Це покладе край російській війні проти України та зупинить постійні провокації Росії в Східній Європі», – зазначив Павло Ґрод, Президент СКУ. – «Постійне задобрювання Росії продовжить утиски в Білорусі, кровопролиття в Україні та глобальну агресію Путіна та його поплічників»

СКУ разом зі складовими організаціями в усьому світі закликають очільників НАТО під час Саміту 14 червня покласти край глобальному російському насильству та саботажу, зобов’язатися надати Україні та Грузії Плани дій щодо членства та погодити присутність сил НАТО в Україні.

Маніфест – звернення до українців Америки і далекого зарубіжжя!

 
Владика#2021-20 (05/19/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com