rss
08/14/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Маніфест – звернення до українців Америки і далекого зарубіжжя!

«Світ буде знищений не тими людьми, які чинять зло, а тими, що спокійно споглядають на це і нічого не роблять".

Альберт Енштейн.

Ми всі є діти єдиної і неподільні неньки України. Незалежно від того, де і хто з нас народився, де проживає і чим займається. Як і всі наші великі національні герої, такі як Симон Петлюра, Роман Шухевич, Степан Бандера та інші, що віддали своє життя за Україну, ми повинні продовжувати боротися за її святі ідеали.

Сьогодні, в період жорстокого протистояння агресивному ворогу, ми щиро співчуваємо матерям та усім рідним наших загиблих українських Героїв та підтримуємо Україну в її боротьбі за власну територіальну цілісність та демократію.

УККА – єдиний організаційний комітет, який об’єднує всіх українців Америки. Ми активно працюємо над укріпленням важливості «українського питання» серед політичних та медійних діячів США

Сьогодні настав час, коли нашу працю потрібно значно розширити, особливо поза межами України. Наші дії в цей критичний час, коли ворог забрав українські території і знущається з нашого народу, повинні бути значно активнішими та скоординованими. Лозунги та звернення вже малоефективні. Поки світ вірить путінській адміністрації, доти ніякого покращення ситуації на фронті не відбудеться. Ми маємо справу з лукавим та підступним ворогом, який намагається збільшити продаж своїх природніх ресурсів, щоб за виручені кошти наростити військову потужність. Мета російського агресора очевидна – загарбання чужих територій.

Путін є вбивцею та головним світовим терористом, який організував і успішно провів десятки терористичних актів. Він здійснює підтримку собі подібних диктаторських режимів та, зібравши могутній фінансовий капітал в офшорах, використовує його для дестабілізаціїї світового демократичного порядку та волі виборчих процесів. Незважаючи на те, що весь світ це бачить і знає, Путіна продовжують приймати з почестями як «царя всея Русі» на найвищих світових та урядових рівнях. Йому ввічливо відчиняють двері і подають руку дружби, а також обговорюють з ним проблеми вирішення військових конфліктів. Чи не є це блюзнірством? Чи світ не зійшов з розуму? Невже замало в світі доброї волі і ресурсів, щоб подолати цей дияволький режим та припинити назавжди страждання мільйонів людей?

УККА закликає всіх українців, для яких слово Батьківщина не є пустим звуком, підтримати та підсилити нашу боротьбу проти російської агресії. Ми запрошуємо вас долучитися до наших зусиль та підтримати нас вашими внесками у розмірі 50 доларів (щорічний внесок). Також закликаємо тих, хто має більшу фінансову можливість, збільшити розмір внеску.

Нас є понад 20 мільйонів поза межами рідної землі. Це близько половини населення України. Вдумайтеся в загальну суму, яку ми можемо надати нашому оборонному сектору.

Світова історія має багато прикладів коли людство через власну байдужість та недалекоглядність не зупинило величезне кровопролиття. Бракувало мудріших провідників і більшої завзятості.

Не змарнуймо своєї нагоди і допоможімо підсилити обороноздатність нашої України, зберегти матерям життя їхніх синів та дочок, загоїти рани Героїв та підтримати сиріт, чиї батьки віддали життя за Батьківщину.

Відкиньмо всі наші розбіжності, які є на руку нашому ворогові. Тільки в єдності наша сила!

Запрошуємо зробити
ваші внески.

Будь ласка, надішліть чек за адресою:

UCCA Illinois

2247 W. Chicago Avenue,

Chicago Il 60622

або зробіть свій внесок через PayPal на нашому офіційному сайті: www.uccaillinois.org

З повагою,

Управа УККА (ІЛ)

Світовий Конґрес Українців очолив глобальну адвокаційну кампанію на підтримку надання Україні Плану дій щодо членства у НАТО

Архиєпископ УГКЦ відслужив літургію у найстарішій українській католицькій парафії США

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com