rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Мер та поліція Чикаго оприлюднили нову стратегію боротьби зі злочинністю
Title 
 Фото з ФБ-сторінки офісу мера Чикаго

Мер Чикаго Лорі Лайтфут, суперінтендант поліції David Brown та лідери громад минулого тижня зібрались на South Side, аби обговорити літню стратегію безпеки.

Напередодні Дня пам’яті поліція скасувала вихідні для поліцейських, тож вони працювали 12 годин. Проте, як переконує Лайтфут, план гарантування безпеки передбачає набагато більше заходів, ніж залучення правоохоронних органів.

«Це – не збільшення можливостей для правоохоронних органів», – зауважив David Brown. «Йдеться про залучення багатьох партнерів, щоб усунути деякі основні причини насильства».

«Ми зобов’язані всім нашим мешканцям у кожному районі повернути мир», – каже Лайтфут. «Ми виконуємо цю місію. Ми знаємо, що це – непросто, і це не можна зробити самостійно».

Нова стратегія гарантування безпеки вимагає, щоб міські департаменти, зокрема, й паркові райони, бібліотеки та CPS, координували свої дії з представниками громади, а саме – релігійними лідерами, організаціями з питань запобігання насильству та молодіжними організаціями.

Місто, за словами Лайтфут планує зосередити ресурси на 15 «гарячих точках», у яких стається понад половина випадків насильства у місті. Міська влада приймала рішення, базуючись на даних за останні три літа.

Зусилля громади та міської влади зосереджені на чотирьох зонах. Йдеться про такі райони: North Lawndale, West Garfield Park, South Shore, Austin, West Humboldt Park, Greater Grand Crossing, Pullman, Roseland, East Garfield Park, South Chicago й Auburn Gresham.

«Ми заповнимо ці зони ресурсами та підтримкою для сімей, для молоді», – додала Лайтфут.

«Забезпечення молодих людей значущими позитивними зв’язками в їхніх районах – найважливіша частина літньої стратегії безпеки», – резюмувала Лайтфут.

Зважаючи на те, що мер і міський голова CPD нещодавно отримали вотум недовіри від профспілки поліції, багато хто скептично ставиться до планів Лайтфут і Brown.

«Основою захисту наших громад є поліцейський департамент, тож ви повинні вирішити спочатку це питання», – вважає Lopez. «Інакше все решта не матиме сенсу».

Перші п’ять місяців цього року запам’ятались для мешканців Чикаго величезною кількістю жертв незаконного застосування вогнепальної зброї. Кількість жертв стрілянини у Чикаго зросла на 34% – порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За останні вихідні в під час перестрілок у Чикаго було вбито трьох людей, щонайменше 29 осіб отримали поранення. Торік у святкові вихідні було розстріляно 10 осіб, а ще 39 поранено. Найкривавішими були вихідні на День пам’яті у 2015 році, коли загинуло 12 людей.

Генасамблея Іллінойсу затвердила День скасування рабства святом на рівні штату

У CTA – літні знижки на проїзні квитки

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com