rss
07/31/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Генасамблея Іллінойсу затвердила День скасування рабства святом на рівні штату

Депутати обох палат Іллінойсу одноголосно схвалили День скасування рабства, або День свободи (Juneteenth), який відзначають 19 червня, як вихідний день для службовців штату та школярів. Відповідний законопроєкт депутати Палати представників схвалили минулого тижня, а Сенату – минулого місяця.

У законопроєкті зазначено, що якщо 19 червня припадає на суботу або неділю, свято переноситься на наступний понеділок. Законопроєкт набуде чинності негайно, якщо губернатор Дж. Пріцкер підпише його.

День скасування рабства почали вшановувати 1865 року, коли останні чорношкірі раби в США дізналися від солдатів Союзу в Техасі, що вони – вільні, через понад два роки після підписання Прокламації про звільнення рабів.

Автор законопроєкту, член Палати представників La Shawn Ford, вже ініціював подібний законопроєкт у минулому. Як розповів чиказький демократ Chicago Tribune, раніше на нього «не було попиту». За його словами, ситуація змінилася після смерті Джорджа Флойда, яку пов’язують із діями білого поліцейського у Міннесоті.

«Зараз, після Джорджа Флойда, саме час», – переконаний Ford. «Дехто сказав би, що це – афроамериканське свято, але це – американське свято».

Влада округу Cook, найбільшого округу штату Іллінойс, визнала День скасування рабства святковим днем ще минулого року.

Ford є автором ще одного законопроєкту, у якому також йдеться про затвердження Дня скасування рабства святковим днем, хоча він, у разі прийняття, набуде чинності до 2022 року. Його вже прийняли члени Палати представників і має прийняти Сенат. За словами Ford, якщо цей законопроєкт затвердить Сенат, губернатор вирішить, який саме закон підписати.

У CTA – літні знижки на проїзні квитки

Мер та поліція Чикаго оприлюднили нову стратегію боротьби зі злочинністю

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com