rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Українці Латвії та Росії до дня захисту дітей провели флешмоб #ПовернітьТата

Українські активісти Латвії на честь Міжнародного дня захисту дітей провели 1 червня флешмоби на підтримку сімей із дітьми, які постраждали від російської агресії. До них долучилися українські активісти з Омська (РФ).

Про це розказала кореспонденту Укрінформу активістка Тетяна Лазда.

«Ми вирішили сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, нагадати про діточок, які постраждали та продовжують страждати внаслідок російської агресії в Україні. Адже цей день встановлювався з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини. А для цього дітям потрібні мама й тато!», – підкреслила Лазда.

Плакати, задіяні у флешмобі #ПовернітьТата нагадали, що наразі 299 дітей в Україні чекають на повернення свої батьків, які перебувають за кремлівськими ґратами та у підвалах Донбасу. Фотографування проводилося в центрі Риги навпроти Національного оперного театру, на ньому були плакати чотирма мовами: українською, кримськотатарською, латиською, англійською.

Title 

До флешмобу також долучився Родинний гурток «Збіжжя» з російського Омська.

Також у вівторок активісти української громади Латвії принагідно провели ще один флешмоб – на підтримку деяких із тих самих батьків-політв’язнів, які перебувають у важких умовах: Теймура Абдулаєва, Сервета Газієва та Валентина Вигівського, а також направили свої звернення з їхнього приводу російському омбудсмену Тетяні Москальковій.

Як відомо, 1 червня у світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Зазначимо, Міжнародний фонд реабілітації дітей загиблих офіцерів «Центр» презентував соціальний проєкт щодо опіки над дітьми загиблих військовослужбовців і силовиків. На цей час в Україні налічується від 8000 до 10 тис. дітей, батьки яких загинули, захищаючи Батьківщину під час проходження ними служби у різних силових структурах.

Фото Тетяни Лазди

Джерело: «Укрінформ»

Світовий Конґрес Українців закликає до мораторію на «Північний потік-2»

Помер український консул у США

Владика#2021-20 (05/19/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com