rss
06/19/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Made in Ukraine: до Києва повертаються фестивалі!

Після тривалої перерви на пандемію, у Києві знову відбувся традиційний всеукраїнський фестиваль товарів національного виробника Made in Ukraine.

Фестиваль, організований українською журналісткою Юлією Савостіною у 2014 році, зазвичай відбувається у столиці України декілька разів на рік, і періодично гастролює регіонами країни. Однак минулого року Made in Ukraine був вимушений перебратися у Інстаграм та Фейсбук.

Неабияк постраждали від пандемії і учасники фестивалю, більшість із яких – невеличкі виробники з різних регіонів України. Чимало з них, на жаль, були змушені закрити бізнес через локдаун.

Title Title Title 

Тим не менш, 22-23 травня в Києві, на Контрактовій площі, можна було побачити чимало цікавих виробників і нових брендів одягу, взуття, косметики, аксесуарів.

Також на фестивалі можна було скуштувати найрізноманітніші гастро-шедеври – від улюблених вареників, млинців, бургерів та морозива до екзотичних страв.

Title 

Окрім того, на фестивалі можна було поспостерігати за дитячими та дорослими забігами з тріатлону.

Made in Ukraine успішно співпрацює з Міні­стер­ством освіти Ук­раїни, Міністерством інформаційної політики, Міністерством економічного розвитку та торгівлі, Міністерством закордонних справ, ООН, проектом StartUP Ukraine. Made in Ukraine – це понад 40 фестивалів (з них 3 фестивалі відбулися онлайн 2020 року), в яких взяли участь близько 8000 українських підприємств та майже 3 мільйони відвідувачів.

Пристосовуючись до занепаду. Як зміни в структурі зайнятості загрожують довгостроковому розвитку України

Випереджаючи решту: галузі з найбільшою доданою вартістю

Ціна егоїзму#2021-24 (06/16/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com