rss
09/17/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Росія відкрито виступила на підтримку ХАМАСу

Режим Володимира Путіна вирішив поставити на ХАМАС під час ескалації напруги між Ізраїлем і палестинськими терористами.

Росія на рівні високопоставлених чиновників міністерства закордонних справ контактує з ватажками ХАМАСу. У заступника міністра закордонних справ Російської Федерації Михайла Богданова відбулася розмова з головою політбюро ХАМАС Мусою Абу-Марзукі.

Крім того прокремлівське інформаційне агентство Russia Today навело заяву іншого заступника міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Вершиніна.

«Вважаємо незаконними і позбавленими юридичної сили спроби Ізраїлю змінити географічний, демографічний та історичний характер і статус священного міста Єрусалиму і виступаємо за негайне і повне припинення всієї поселенської діяльності на окупованих палестинських територіях», - заявив Вершинін.

Вершинін також підкреслив, що «Росія підтверджує підтримку міжнародно-правової бази палестино-ізраїльського врегулювання, яка відповідає сподіванням палестинського народу на власну державу і вимогам Ізраїлю в сфері безпеки».

Зазначимо, що ізраїльський армійський джип сьогодні було уражено поблизу кордону з Газою протитанковим ракетним комплексом «Корнет» російського виробництва. При цьому загинув 21-річний сержант Омер Табіб і ще двох ізраїльських військових було поранено.

Вам це нічого не нагадує? Дуже схоже на щоденні зведення з фронтової лінії в Україні, де кожен день з території «ДНР» і «ЛНР» стріляють по українцях ракетами «російського походження»… Але самих росіян там нібито «не було»…

Не сотвори собі кумира

Зруйновано підземне місто земних вбивць

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com