rss
09/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ За що звільнили лейтенанта поліції Вільяма Келлі

Громадяни часто скаржаться на неймовірну повільність, з якою обертаються жорна американського правосуддя. Ось якогось злочинця ловлять цілий рік, бах – і зловили. Але суд чомусь призначається ще через рік. І сам цей процес тягнутиметься місяцями...

Але не все сучасними правоохоронцями робиться повільно.

Ось лейтенант (аж ніяк не мале звання в поліції) Вільям Келлі з міста Норфолк, що в штаті Вірджинія. Влітку 2020 він пожертвував трохи грошей у фонд захисту Кайла Ріттенхауза – всі пам’ятають цього сміливого підлітка, який зумів відбитися від нападу під час заворушень у Вісконсині й застрелив у процесі двох раніше багаторазово судимих злочинців. Так ось, лейтенант Келлі, як і багато небайдужих громадян, які поважають закон, зробив грошовий переказ і підписав «Благослови Бог. Спасибі за мужність. Вище голову. Ти не зробив нічого поганого...».

– Я думав, – каже лейтенант, – що, як вільна людина в Америці, я маю право висловити свою думку, поділитися словами підтримки і зробити пожертвування.

І так наївно він думав аж до ранку 16 квітня, коли, збираючись на службу, раптом отримав телефонний дзвінок з управління про те, що керівництву стало відомо про це минулорічне пожертвування. Простодушний Келлі, звичайно, засмутився – адже він робив це, використовуючи службову адресу електронної пошти. Ах, дурниця – розсудив він, – адже це було після роботи! А адресу – так усі використовують службові адреси для особистих справ, в кого є бажання перевіряти кілька акаунтів?

Однак на роботі на нього чекав інспектор високого рангу, який допитав Келлі, після чого останнього перевели у патрульні, а ще через день звільнили.

– Я сам довго працював у відділі внутрішніх розслідувань, – дивується Вільям, – і добре знаю, що такі справи тягнуться місяцями, часто понад рік. Такий адміністративний процес.

Проте лейтенант втратив роботу за рекордні дві доби!

Вільям Келлі прослужив у поліції 19 років і два місяці. Десять місяців не вистачило правоохоронцю для отримання пенсії і медичних бенефітів. У нього – троє дітей. У дружини діагностовано рак – немає невдалішого моменту, щоб втратити медичне страхування. Але найсумніше, що звільнений, здається, ще й не усвідомив того, що сталося

– Я люблю мою роботу, – каже він у теперішньому часі, – мені подобається кар’єра в органах правопорядку. Це – частина мене!

Ось такі справи. І зверніть увагу – суд стосовно Ріттенхауза ще в процесі! Хлопець цей не засуджений і не названий злочинцем, отже, Келлі перевів гроші на допомогу пересічному громадянину. Біда, однак, у тому, що Кайл Ріттенхауз вже розп’ятий судом ЗМІ, а сьогодні цього достатньо, щоб зламати об коліно кар’єру небайдужого поліцейського.

«Та не може такого бути! – скаже читач, – де, врешті-решт, начальник поліції Норфолка?» Як міг він допустити таке знущання над своїм лейтенантом?

Начальника звуть Ларрі Бун, і він активно підтримує BLM.

Автор: Олександр Купрін

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com)

У Чикаго відновлюється інтенсивний трафік

Вакциновані мешканці зможуть ходити без маски

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2021-38
Архієпископ Вігано (Erzbischof Viganò): Захід стоїть перед загибеллю, я закликаю всіх вставати і боротися
Вікно Овертона Як зробити прийнятним канібалізм (чи інше вироджене явище)?
Байден і Харріс намагаються використовувати поняття «систeмний рaсизм» для радикального перетворення Америки
Протистояння США і Китаю: хто збере більше союзників та партнерів? Про нинішню геополітику альянсів двох супердержав
Есей Джорджеві Орвеллові (уривок з книги «Соратник»)
Іван Франко у Музеї Марійки Підгірянки
Мистецькі події в Українському Чикаго
СКУ засуджує проведення Росією виборів до Державної Думи рф на окупованих українських територіях
Одна з найдавніших українських діаспор
Кремль поставив експеримент на жителях ОРДЛО Що відбувалося під виглядом народного волевиявлення на тимчасово окупованих Росією українських землях?

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com